Skocz do zawartości

Subiekt GT a dane klientów

Polecane posty

Witam

 

Chce za pomocą sello uzyskiwać dane kontrahentów.

Na dzień dzisiejszy niestety nie jestem wstanie przesyłać do subiekta całych transakcji. (czasochłonne i bezcelowe) posiadam około 1000 aukcji.

 

 

Chciałbym by pracownik wprowadzający zamówienie do subiekta poprostu wprowadzał nick klienta a reszta danych by była już w subiekcie

 

 

Link to postu

Sello tworzy/aktualizuje kontrahentów w Subiekcie w momencie gdy powstaje w Sello nowa transakcja z danym klientem. Pobieranie danych użytkowników z serwisu allegro jest możliwe tylko gdy dokonali oni zakupu na naszych aukcjach.

 

Z postu nie bardzo wynika jaka jest konkretnie potrzeba, ale nadmienię iż Sello samo tworzy zamówienia w Subiekcie.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Klienci dokonali zakupów na allegro

 

sello pobrał dane kontrahenta

 

sello nie ma podłączonych produktów z subiekta GT z produktami Allegro

 

Sell wykazuje błąd w komunikacji z subiektem z powyższego powodu.

 

Ja che by Kontrahenci których pobrało sello znaleźli się w bazie subiektaGT

 

Na dzień dzisiejszy nie chce by sello tworzyło zamówienia w subiekcie ponieważ wprowadza to więcej bałaganu i problemów

 

Lista problemów

1. Konieczność podłączenia aukcji allegro pod produkty z subiektaGt około 1000 aukcji co 2 tygodnie. Bardzo duża strata czasu zwłaszcza, że sprzedaż odbywa się tylko na 15-20% aukcji

2. Tworzymy zawsze zamówienia zaliczkowe (nowego typu) jeszcze ich nie znalazłem w sello

3. Konieczność tworzenia faktur zaliczkowych cząstkowych i końcowych.

4. i niestety jeszcze kilka problemów niepozwalających nam wprowadzić w pełni sello.

 

Link to postu

Klienci dokonali zakupów na allegro

 

sello pobrał dane kontrahenta

 

sello nie ma podłączonych produktów z subiekta GT z produktami Allegro

 

Sell wykazuje błąd w komunikacji z subiektem z powyższego powodu.

 

Ja che by Kontrahenci których pobrało sello znaleźli się w bazie subiektaGT

 

Na dzień dzisiejszy nie chce by sello tworzyło zamówienia w subiekcie ponieważ wprowadza to więcej bałaganu i problemów

 

Lista problemów

1. Konieczność podłączenia aukcji allegro pod produkty z subiektaGt około 1000 aukcji co 2 tygodnie. Bardzo duża strata czasu zwłaszcza, że sprzedaż odbywa się tylko na 15-20% aukcji

2. Tworzymy zawsze zamówienia zaliczkowe (nowego typu) jeszcze ich nie znalazłem w sello

3. Konieczność tworzenia faktur zaliczkowych cząstkowych i końcowych.

4. i niestety jeszcze kilka problemów niepozwalających nam wprowadzić w pełni sello.

 

0. Jeśli Sello jest prawidłowo połączone z Subiektem i ustawione jest tworzenie zamówienia z rezerwacją to kontrahenci są tworzeni i zamówienia są tworzone z towarem tymczasowym

1. Powiąż 1 raz aukcje. Wznawiaj aukcje przez sello - aukcje są powiązane automatycznie!

2. Zamówienie z rezerwacją jest zwykle stosowane. Zamówienie zaliczkowe niewiele wnosi do istoty zamówień z wyjątkiem ładniejszej nazwy.

3. nie rozumiem o co chodzi... chcesz to tworzysz w ten sposób...

4. kilka problemów - jeśli nie opiszesz nie dostaniesz wskazówek...

Link to postu

tak naprawdę to nie wiem w czym problem...

 

jeśli mają być tworzone dokumenty w SGT (bo po coś nick z Allegro i dane Klientów są tam potrzebne) to czemu nie wykorzystać mechanizmów Sello -samo potworzy co trzeba. Tworzone mogą być dokumenty początkowe (zamówienia) i końcowe (paragony, paragony imienne, faktury).

 

konieczne info po co w SGT sa potrzebne dane Klientów z Sello?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...