Skocz do zawartości

automatyczne odświeżanie 'szablonów opisów" w "szablonach"

Polecane posty

DOTYCZY : AUKCJIE ----> zakładka SZABLON oraz ----> zakładka SZABLON OPISU

 

wnętrze SZABLON ----> zakłądka OPIS ----> pole UŻYTY SZABLON OPISU

 

Napotkałem na pewną niedogodnosć :

 

Utworzony SZABLON w oparciu o SZABLON OPISU, nie odświeża automatycznie zmian nanoszonych w SZABLONIE OPISU.

 

W sytuacji gdy mam wiele utworzonych SZABLONÓW i wszystkie są oparte na jednym i tym samym SZANLONIE OPISU - to chciałbym, aby zmieniając SZABLON OPISU zmiana była widoczna we wszystkich SZABLONACH, które sie na nim opierają.

 

W tej chwili musze wchodzić w każdy SZABLON i ręcznie przypisywać TEN JEDEN ZMIENIONY SZABLON OPISU korzystając z polecenia UŻYJ INNEGO.

 

Zależy mi abym nie musiał tego robić na piechotę. SZABLON sam powinien się aktualizować po zmianach w SZABLONIE OPISU.

 

pozdrawiam

cieszę sie ze działamy we wspolnym interesie lepszego jutra :)

 

 

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo przydałaby się również możliwość zbiorowego kopiowania szablonów aukcji. Mam ich np. 1000 i chcialbym je powielić , aby zrobić pożniej lekko zmodyfikowane wersje.

 

Dobrze gdyby można było je kopiować tak jak to się robi z plikami. Zaznaczam ktore szablony i daję kopiuj ... a w nazwie dostają na koncu jakies oznaczenie swiadczace o tym ze to kopia. no. właśnie słowo "KOPIA".

 

Na dzien dzisiejszy muszę 1000 szablonow kopiować na piechotę , tzn. każdy osobno.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Podajcie przybliżony chociaż termin wypuszczenia nowej wersji sello z automatycznym odswiezaniem szablonów ... mam wiele pracy , ktora wymaga zamiany bardzo wielu szablonow ... i chce zaplanować sobie jakies terminy, chciał poczakac juz na nowa wersje o ile bede wiedzial kiedy ma sie pojawic

 

Prosze o jakies info !

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Mam wielką prośbę, aby uwzględnić tę poprawkę w najbliższej wersji ... przezywam horror ręcznie, na piechotę zmieniając ogromne ilości szablonów ... Możecie to uwzględnić ? może nie jest to aż tak trudno do zrobienia sprawa, a na pewno więcej osób zacznie szerzej korzystać z możliwości jakie dają szablony

 

pozdrawiam w nadziei na pozytywne wieści od Was

Link to postu
  • 5 tygodni później...

SELECT 'AKTUALIZACJA SZABLONÓW AUKCJI wg SZABLONÓW OPISÓW'

 

/*-- Sprawdzenie szablonów aukcji do aktualizacji

SELECT Au_Note, *

FROM Au__Auction

WHERE au_RegSiteId IS NULL

  AND au_UserId IS NULL

  AND au_Number IS NULL

 

 

-- (OPCJONALNIE) Aktualizacja nazwy szablonów aukcji dla późniejszych celów

UPDATE Au__Auction

SET au_Note = 'IKE02 - ' + au_Note

WHERE au_RegSiteId IS NULL

  AND au_UserId IS NULL

  AND au_Number IS NULL

*/

 

-- Ustalenie którym szablonem opisu aukcji będziemy aktualizować szablony aukcji

DECLARE @HtmlName nvarchar (50)

DECLARE @StartDesc nvarchar (50)

DECLARE @StartDescLen int

SET @HtmlName = 'e-IKEA-New02'

SET @StartDesc = 'IKE02'

 

-- Aktualizacja szablonów aukcji wg kryterum nazwy szablonu (x pierwszych znaków)

SET @StartDescLen = (SELECT LEN(@StartDesc))

 

UPDATE au_Allegro

SET aal_Description = (SELECT TOP 1 tp_Html FROM tp__HtmlTemplate WHERE tp_Name = @HtmlName)

FROM au_Allegro T0 INNER JOIN au__Auction T1 ON T0.aal_AuctionId = T1.au_Id

WHERE LEFT(T1.au_Note,@StartDescLen) = @StartDesc

  AND au_RegSiteId IS NULL

  AND au_UserId IS NULL

  AND au_Number IS NULL

Link to postu

http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=c243a5ae-4bd1-4e3d-94b8-5a0f62bf7796

 

...ale jeśli zadajesz to pytanie to raczej moja sugestia jest: Zleć to komuś!

 

Jeśli chcesz możesz zlecić to nam ;-) za 50-100 zł tak, że będzie dla ciebie działało też w przyszłości już bez naszej ingerencji.

Ewentualnie pozostaje poczekać na Sello z wbudowanym mechanizmem.

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...