Skocz do zawartości

To już jakaś przesada - różne atrybuty specyficzne Sello Allegro

Polecane posty

Wystawiając po przez Sello mam zaznaczone odcienie Szarości i srebra a na Allegro wyskakuje odcienie zieleni, to samo tyczy się np. fioletu a na Allegro odcienie niebieskiego. Błędy te występują w kategorii obuwie oraz w kategorii torebki.

Błąd zaobserwowany na dwóch różnych bazach i dwóch różnych komputerach.

Poprawiać parę set aukcji?? Tłumaczyć klientom, że to nie ten kolor z opisu tylko ze zdjęć?? - to chyba lekka przesada!!!

Link to postu

A w jaki sposób mam sprawdzić czy atrybuty nie będą już mylone??? Wysłać następne aukcje i liczyć na to, że się uda po wymuszeniu synchronizacji, czy jest jakiś inny sposób?

niestety to pierwsze, wystaw jedną aukcję z opcjami, które wcześniej pomyliło, w razie czego ręcznie poprawisz już po stronie Allegro...
Link to postu

niestety to pierwsze, wystaw jedną aukcję z opcjami, które wcześniej pomyliło, w razie czego ręcznie poprawisz już po stronie Allegro...

Takie poprawki można nosić wówczas gdy aukcji wystawia się kilka dziennie na nie kilkadziesiąt. Na razie poprawiłem w Allegro. W sello wymusiłem ściąganie wszystkich trwających aukcji z pełnymi danymi ale jak na razie po godzinie wygląda tak, jakby webapi nie widziało naniesionych przeze mnie zmian w Allegro i poprawione aukcji widoczne są w Sello ze starymi atrybutami.

Link to postu

Sello nie pobiera atrybutów z allegro, będzie to dodane niebawem - stąd poprawek nie widać.

 

Jesli po sprawdzeniu na jednej aukcji nadal błąd będzie się powtarzał to trzeba przeanalizować logi - zdarzało się, że opcje były źle interpretowane przez webApi.

Link to postu

Jesli po sprawdzeniu na jednej aukcji nadal błąd będzie się powtarzał to trzeba przeanalizować logi

czyli mój sposób najlepszy :)

 

- zdarzało się, że opcje były źle interpretowane przez webApi.

np. "wystaw z pełnym zestawem przedmiotów" z "tylko nie sprzedane" -nawet nie sprawdzałem, nadal działa to "na krzyż"?
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...