Skocz do zawartości

błąd przy wystawianiu komentarzy

Polecane posty

Od niedawna korzystam z Sello i skonfigurowałem wystawianie komentarzy "pozytyw za pozytyw" zgodnie z instrukcjami. Wszystko jest ok poza jednam faktem. Otóż w przepadku niektórych (nie wszystkich) komentarzy które wystawiałem poprzez Allegro przed korzystaniem z Sello, pojawia mi się komunikat:

 

"Wysyłanie komentarza dla xxx do aukcji nr yyy nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Temu kontrahentowi już wystawiłeś komentarz. W każdej aukcji jednemu Użytkownikowi możesz wystawić jeden komentarz. Jeśli komentarza nie ma jeszcze na karcie kontrahenta, odczekaj kilka minut na odświeżenie zawartości karty."

 

Wszystko się zgadza gdyż komentarze są wystawione i wystawiałem je zanim zacząłem używać sello, gdy wchodzę w te komentarze na sello, mam oznaczone: komentarz otrzymany, jest data, jest oznaczenie komentarz wystawiony, nie ma daty wystawienia.

Dlaczego Sello próbuje wystawić te komentarze skoro do tych aukcji są już wystawione? Jak to usunąć?

Nie jest to duży błąd, ale jak przy każdym wysyłaniu próbuje od nowa wysłać 700 komentarzy to cholery można dostać.

Przy parametrach "wysyłania i odbierania" próbowałem już różnych kombinacji przy komentarzach, obecnie mam zaznaczone "wszystkie dostępne".

Może ktoś wie co z tym zrobić, proszę o pomoc.

Link to postu
Użytkownik forum
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...