Skocz do zawartości

PROŚBA O POMOC

Polecane posty

Sytacja klient cos kupuje

1 wpłaca przeleew

nabijam sobie paragon

w selo szukam klienta oznaczam zarejstruj pełna wpłate

nacikam ok

pyta czy utworzyc paczke naciskam tak

drukuje wszytskie druki listy wysłkowe wkleja sie nr nadania

okej i wszytsko super

aale okazuje sie ze nie mamy tego towaru na magazynie wiec musze wszytsko wycofac

chce zeby tranzkacja trafiła spowrotem do zakładki TRANZAKCJE / do paczek  --- dlatego tam ze kase dostalismy ale nie wysłalismy mu a sie nie da iż cały czas mam w tranzakcji zaznaczone "wszytskie Paczki " tak nie umie tego zmienic zeby sie to niewyswietlało

Link to postu

jeszcze raz

mam stworząna paczke jest w zakładce

paczki - paczki do wysłania  chce ja z tamtad usunac nie da sie pisze komunikat bład usuniecia z baz danych usniuecie spowodowało by naruszenie integralnosci danych . klient zanzaczone ma ze nie zapałaci ze nie wysłano tylko ma zaznaczone ze paczki wszytskie tak i nie da sie go usunac z PACZEK

Link to postu

1. Staraj się pisać mniej chaotycznie bo trudno się to czyta.

2. Temat wątku też niczego sobie, chociaż jakaś wzmianka czego dotyczy problem.

3. Rozumiem, że chcesz cofnąć utworzenie paczki dla transakcji -> wejdź na zakładkę "Paczki", otwórz paczkę i zaznacz "zwrócona", tak samo w transakcji poszczególne znaczniki możesz usunąć. Pogrzeb trochę w konfiguracji Sello, znajdziesz tam dużo opcji o których być może nie wiesz, m.in. ustawienie czy ma "tworzyć paczki gdy gotowe do wysyłki", cechy transakcji (możesz sobie dodać swoją w stylu: opłacona ale nie wysyłać).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...