Skocz do zawartości

Błąd przy wystawianiu aukcji na Aukro Czechy aukro.cz (0x80004005)

Polecane posty

Nie korzystam z zagranicznych serwisów, ale przypuszczam, że jest to problem podobny do występującego na polskim Allegro - ostatnio zmieniają coś w strukturze kategorii i parametrów i dość często zdarza się, że Sello widzi parametry, których faktycznie dla danej kategorii nie ma, albo (co gorsza) są, ale z innymi wartościami do wyboru.  Z moich obserwacji wynika, że jest to raczej problem po stronie WebAPI niż Sello (do wystawiania aukcji korzystam również z Pomocnika i tam jest dokładnie tak samo jak w Sello), więc chyba jedynym sposobem na ten problem jest grzecznie poczekać aż Allegrowcy raczą zrobić porządek... :(

Link to postu

Sello pobiera te atrybuty z serwisu, więc jeśli tam czegoś nie, lub jest źle, to tak samo będzie to widoczne w Sello. Był wcześniej problem, gdzie pomimo zmiany wersji kategorii przez jakiś czas serwis zwracał stare wersje kategorii - a Sello traktowało to jako nowe. Wtedy zdarza się, że kategorie lub atrybuty są niewidoczne. Aby temu przeciwdziałać dodaliśmy opcję wymuszania pobierania, które po prostu od nowa pobiera wszystkie dane, bez względu na to czy numer wersji mówi, że mamy najświeższe dane czy nie. Jeśli nawet wymuszenie nic nie pomoże, to z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że coś jest nie tak na serwisie.

 

Proszę napisać o który atrybut i kategorię chodzi.

Link to postu

Robilem tak ale nie moze mi znalezc

 

Značka:  Jiná značka

Marka :         Inna marka

 

I nie wiem jak to wymusic zeby to znalazlo

 

Czy wie ktos?

 

Otwórz główne menu w Sello (kliknij na jopka w lewym górnym rogu) -> Narzędzie -> Synchronizuj parametry z serwisu -> przesuń krope na wymuś....

 

 

Ja mam to samo. Wymusiłem, zmieniłem kategorie (bo była zła - allegro w moim dziale pozmieniało nazwy) i nadal sie nie wystawiają. Jest błąd:

 

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Nieprawidłowa wartość parametru:  - fid: 30 (0x80004005)

 

lub

 

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Incorrect session id. Please try to log in again! (0x80004005)

 

Dodam że mam najnowsze Sello i zainstalowanego patcha...

Link to postu

fid 30 odpowiada za opcje automatycznego wznawiania w sklepie - tak przynajmniej było do tej pory. Zaraz zajrzę czy coś się zmieniło w tym temacie.

 

Incorrect session id. - błąd który od kilku tygodni nęka webAPi allegro. Czy powtarza się za każdym razem?

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...