Skocz do zawartości

Nie pobiera wszystkich aukcji

Polecane posty

Od rana zauważyłem dziwną rzecz. Pobieram tak jak zwykle - pełne dane.

pobieranie.PNG.191b9550c1f7aac3d5a6de1d2260aaf7.PNG

Niestety od rana Sello jakby nie pobiera pełnych danych - aukcje, które dzisiaj wystawiłem po pobraniu nie mają widocznej daty zakończenia a Sello pisze, że pobrał 344 aukcje a jest ich wystawionych więcej na Allegro. Próbowałem kilka razy i za każdym razem to samo. Ponadto zauważalnie skrócił się czas pobierania.

Link to postu

Dokładnie ten sam problem - większość aukcji wystawiam z Sello i nie ma z nimi problemu, natomiast 2 wystawione dziś przed południem (ok. 11:15) z Pomocnika aukcji nie zostały do teraz ściągnięte do Sello.  Nie ma o nich żadnej informacji - nie tylko brak pełnego opisu, ale Sello w ogóle nie wie, że taka aukcja jest wystawiona.  Tym razem to _nie_ jest problem po stronie WebAPI, w Pomocniku po usunięciu jednej z tych aukcji i ściągnięciu danych z Allegro wszystko jest OK.

Link to postu

Wychodzi na to, że nic nie wiadomo ma temat przyczyn tego zjawiska a tu weekend za pasem. Mam 18:18 a Sello wciąż nie wie, kiedy będą się kończyły aukcje wystawione w dniu dzisiejszym. Dobrze, że wystawiłem aukcje przez Sello, bo gdybym wystawił to w inny sposób Sello nie wiedziałoby czy sprzedaję cokolwiek.

Dobrze chociaż, że się transakcje pobierają.

Link to postu

Na forum allegro widnieje informacja iż w weekend wystąpiły problemy ze stronnicowaniem zakładek w sprzedaży, co przekłada się na webApi i funkcję pobierającą informacje o aukcjach (także jest tam używane stronnicowanie). Zakładam zatem, że to była przyczyna powyższych problemów.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...