Skocz do zawartości

Sello + Subiet + IAI-Shop

Polecane posty

Witam bardzo serdecznie,

 

jest to mój pierwszy post na tym forum, gdyż pozostałe problemy rozwiązane zostały przeze mnie dzięki aktywności użytkowników.

 

Jednak pojawił się problem, a raczej chęć zapytania - otóż pracujemy na Sello od kwartału. Jesteśmy na etapia zmiany systemu F-K - na Subiekta, równolegle prowadzimy negocjacje oraz działa w celu wprowadzania sklepu internetowego IAI-Shop

 

Zarówno Sello jak IAI-Shop idzie zintegrować z subiektem.

 

Moje pytanie jest następujące, może któryś z użytkowników to stosuje.

 

Czy jest możliwość takiej synchronizacji, jak na zdjeciu:

sync.jpg

 

Nie interesuje mnie synchronizacja między IAI-Shop a Sello - z natury nie możliwa.

 

Chodzi o działanie Subiekta na zasadzie łącznika między IAI-Shop a Sello.

 

Proszę pilnie o informację. Jeśli zwykli uzytkownicy nie widzą proszę o informację jakieś Headmatera :)

 

P/S Wiem o tym że w IAI-Shop jest możliwość pracy z allegro, jednak prostota działań w Sello nie pozostawia nam nic innego jak dalsze z niego korzystanie.

 

Link to postu

Ja ma takie rozwiązanie z tym, że zamiast IAI-Shop mam 3 sklepy na zmodyfikowanym osc. Sklepy i Sello korzystają z tej samej bazy danych w SGT, dany produkt może być sprzedawany poprzez 4 różne sklepy (w tym Sello) i widnieje jako jeden produkt w bazie SGT, czy produkt ma trafić do danego sklepu i z jaką ceną/poziomem cenowym decydują cechy dodawane do produktów (do Sello jest specjalny znacznik w SGT "pozycja do serwisu aukcyjnego".

Aktualizacja stanów magazynowych poprzez każdy ze sklepów i Sello naturalnie działa.

 

Jak coś jeszcze trzeba wyjaśnić to napisz co dokładnie.

Link to postu

Ja ma takie rozwiązanie z tym, że zamiast IAI-Shop mam 3 sklepy na zmodyfikowanym osc. Sklepy i Sello korzystają z tej samej bazy danych w SGT, dany produkt może być sprzedawany poprzez 4 różne sklepy (w tym Sello) i widnieje jako jeden produkt w bazie SGT, czy produkt ma trafić do danego sklepu i z jaką ceną/poziomem cenowym decydują cechy dodawane do produktów (do Sello jest specjalny znacznik w SGT "pozycja do serwisu aukcyjnego".

Aktualizacja stanów magazynowych poprzez każdy ze sklepów i Sello naturalnie działa.

 

Jak coś jeszcze trzeba wyjaśnić to napisz co dokładnie.

 

A jak to masz zrobione? Mnie w insercie powiedzieli, że jeśli jest osc i oscGT to tylko 1 sklep osc można podpiąć do bazy Subiekta. Może coś podpowiesz jak podpiąć inny?

 

A czy ktoś wie czy przy oscGT i sklepie osc można podpiąć drugi sklep - konkretnie  IAI przez ich program? Czy dwa zewnętrzne programy do jednej bazy nie będą się ze sobą kłócić?

Link to postu

Podłączając się pod wątek informuję, że mam wdrożone rozwiązanie Sello + Subiekt + QShop. Po prawidłowym skonfigurowaniu działa nieźle, natychmiast po zakupie w sklepie lub na Allegro pojawiają się zamówienia w Subiekcie, towar ładnie exportuje się do sklepu, niemniej trzeba poświecić sporo czasu na poustawianie wszystkiego w opcjach.

Link to postu

Mnie w insercie powiedzieli, że jeśli jest osc i oscGT to tylko 1 sklep osc można podpiąć do bazy Subiekta. Może coś podpowiesz jak podpiąć inny?

 

A czy ktoś wie czy przy oscGT i sklepie osc można podpiąć drugi sklep - konkretnie  IAI przez ich program? Czy dwa zewnętrzne programy do jednej bazy nie będą się ze sobą kłócić?

oscgt tylko jeden sklep może obsługiwać w dodatku w strasznie wąskim zakresie (używałem tego i masakra, prosty ale aż za prosty). Ja używam s2s ze stronki którą podałem wcześniej, zapytajcie autora tego softu czy przerobi wam pod IAI a może już ma gotowy. I wtedy problem z kilkoma sklepami korzystającymi z jednej bazy znika.
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...