Skocz do zawartości

Problem z wystawieniem komentarzy

Polecane posty

Witam

 

Macie też taki problem że przy próbie wysłania komentarzy pojawiają się błędy i nie wystawia komentarzy.

 

Błąd wygląda tak:

Wysyłanie komentarza dla Luca5565 do aukcji nr 1404587352 nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Wybrani Użytkownicy nie brali udziału w tej aukcji.

 

Nie wiem czy wina jest u mnie czy u Allegro.

 

Pozdrawiam

Tom

Link to postu

Raczej u wszystkich http://allegro.pl/phorum/read.php?f=301&i=171420&t=171420

 

Ja jeszcze dodam taki błąd http://allegro.pl/phorum/read.php?f=325&i=3499&t=3499:

 

Wysyłanie komentarza dla ******** do aukcji nr ********* nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Proszę wybrać poprawną opcję zapytania!

Link to postu

Znowu dupa. W dni parzyste Allegro działa, w nieparzyste nie. No kur* ręce i nogi opadają.

U mnie nie wystawia komentarzy i nie dostaję FODów choć klienci twierdzą, że wypełnili.

 

Tak sobie wyobraziłem właśnie ten piękny słoneczny dzień, kiedy to wpadnie mi 200 transakcji... A allegro poda mi dane 200 zupełnie innych osób, z PzA że już zapłacone. A my te paczki roześlemy....

Scenariusz zdaje się być ostatnio bardzo realny. :'(

Link to postu

tylko Pan Niebieski  ;D

można jeszcze górali popytać

 

Na poważnie - i tak nie jest źle, że u Sellowców objawia się to tylko błędami związanymi z komentarzami. Bo jak poczytać na forach allegrowych jakie problemy mają sprzedawcy, którzy bazują na samych narzędziach allegro to normalnie porty opadają z wrażenia.

QXL powinno już dawno wyłączyć w cholerę to całe Allegro, bo już od dawna nad nim nie panują od strony technicznej. A i rynek może by znormalniał, i sklepy by się rozwinęły.

 

Albo taki "chwyt marketingowy" z dzisiejszego biuletynu - od 9 lutego obniżają opaty za wszelkie promowania aukcji. Poważna obniżka, tyle że jak w moim wypadku, (po przeliczeniu wg nowego cennika a nie wg reklamówki) przy moich kategoriach i sposobie wystawiania, będę płacił co najmniej 80gr więcej od aukcji. Ot obniżka. Żal za d*ę ściska.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Czy u kogoś występuje nadal problem z wystawianiem komentarzy? U mnie ciągle:

 

Wysyłanie komentarza dla W*****e do aukcji nr 12******610 nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Proszę wybrać poprawną opcję zapytania!

 

lub

 

Wysyłanie komentarza dla u****3 do aukcji nr 12*****78 nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Wybrani Użytkownicy nie brali udziału w tej aukcji.

 

 

i żadnego komentarza nie da się wystawić...

Link to postu

mam podobny problem z komentarzami - ponieważ nie dało się wystawić przez Sello, wystawiłem "ręcznie" i tu wpadłem w kanał - bo teraz za każdym razem sello "na siłę" stara się wystawić komentarze do tych transakcji - i nie ma opcji aby je przekonać że już są wystawione, tak wiem, że jest opcja "nie wystawiaj komentarzy do tej aukcji" ale to jest połowiczne rozwiązanie - bo nie chcę widzieć w sello, że do tej aukcji nie chciałem wystawiać komentarza, tylko, że komentarz został wystawiony - bo to oznacza jednak co innego. Gdyby takich komentarzy było kilka - to pal licho - ale mam ich parę setek i po pierwsze zaciemniają obraz sytuacji, a po drugie program traci kilkanaście minut na nieudane próby wystawiania zbędnych komentarzy

Link to postu

Próbowałeś pobrać z Allegro komentarze bez zaznaczonego "Tylko od Kupujących"?  Nie wiem, jak dokładnie to działa, ale na logikę wydaje mi się, że Sello powinno ściągnąć wystawione komentarze i nie próbować wystawiać ich ponownie.  Na pewno nie zaszkodzi spróbować...  Ew. jeszcze usuń w Sello komentarze, które wystawiłeś spoza niego i wtedy spróbuj tak zadziałać (tzn. ściągnąć je z Allegro).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...