Skocz do zawartości

Kod kreskowy na pobrania sie nie drukuje

Polecane posty

Wpisalem zakres kodos kreskowych dokladnietak jak bylo podane w FAQ - numery dla proby wzialem sobie z druczkow, ktore wzialem z poczty w ilosci 20 sztuk, zakres ostatnich cyfr numerow przyjmijmy od 40 do 60.

 

Wpisalem to do Sello literka po literce jak we FAQu, posciagalem sobie wszystkie wydruki pobraniowe z tego dzialu i niestety - nie drukuje kodu kreskowego na zadnym sciagnietym wydruku.

 

Numer nadawczy drukuje sie, szkoda, ze nie jest 'rozstrzelony" jak na oryginalnym druczku z poczty.

 

Dlaczego nie drukuje kodow kreskowych ?

Link to postu

Problem w tym, że w tej paczce kod ma 19 cyfr a nie 20. Czy ten kod na pewno jest wygenerowany z puli pokazanej na pierwszym zrzucie?

 

 

zadnych innych pul nie definiowalem - bazowalem tylko na tym co mialem czyli druczkach pocztowych, z ktorych spisywalem numery. Generalnie i tak mi to chyba nic nie da, bo te wydruki sa inne niz te, ktore generuje menedzer Sprzedazy Allegro czyli takie, ktore obsluguje regulke Umowy z poczta.

 

 

Kiedy pojawia sie takie druki, w ktorych moge zdefiniowac posiadanie umowy ?

Link to postu
  • 1 rok później...

Mam podobny problem. To już moje kolejne podejście do wydruków Poczty.

 

Ustawiłem wszystko zgodnie z instrukcjami. Jako wydruk zapodałem ten drugi z tematu:

http://forum.sello.pl/index.php?topic=2133.msg13900#msg13900

 

Po ustawieniu wszystkiego drukuje się takie cudo:

 

list_polecony.jpg

 

A oto jak wpisałem pulę:

 

pula.jpg

 

Jak widać są dwa problemy:

 

1. Kod kreskowy, który się nie drukuje

2. numery pod kodem

 

Proszę uprzejmie o pomoc :)

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Po prawej stronie jest zakładka Pola z której można wyciągnąć sobie na wydruk dostępne pola z danymi.

 

Brak fragmentu kodu jest spowodowany zbyt małym polem na wzorcu wydruku - wystarczy go poszerzyć.

 

Powtarzające się 0075 (poczatek kodu) świadczy o tym, że brakuje kodu w sktyptach dla tych kontrolek które wycinają odpowiedni fragment z kodu (właściwości > Scripts > BeforePrint). Na wydrukach oryginalnych ten kod jest.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...