Skocz do zawartości

Sello "wywala" przy synchronizacji i zaraz po starcie

Polecane posty

Witam

A u mnie problem!

Pobrałem zainstalowałem, uruchomiłem i zrobiłem aktualizację.

Wyskoczyło na koniec:

Nieudana aktualizacja!

Raport w pliku... szczegóły raportu:

 

Aktualizacja podmiotu: sello z wersji: 1.61 do wersji: 1.7.1.1305 dnia: 2011-05-27

Zastosowano do podmiotu skrypt: C:\Program Files\InsERT\Sello\Skrypty\skrypt1.61_1.69.enc

Nie powiodło się wykonanie polecenia:

 

 

IF  EXISTS (SELECT * FROM sys.types st JOIN sys.schemas ss ON st.schema_id = ss.schema_id WHERE st.name = N'TBankAccountAllegro' AND ss.name = N'dbo') DROP TYPE [dbo].[TBankAccountAllegro]

 

 

Błąd 80040E14: Line 2: Incorrect syntax near 'TYPE'.

Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 80040e14: Line 2: Incorrect syntax near 'TYPE'.

Przywrócenie podmiotu powiodło się.

 

co dalej??

Link to postu

Obecnie mam wersję MSSQL 2000. Próba instalacji (aktualizacji) do wersji 2008 wywala błąd podczas sprawdzania poprawności narzędziem System Configuration Checker przy komponencie Microsoft .NET Application Security:

 

The "Microsoft .NET Application Security" rule is not applicable based on your system configuration or selections

 

Co z tym zrobić?

Link to postu

Jeśli pojawiają się błędy przy konwersji/archiwizacji to proszę cytować ich treść, lub zrzut ekranu. Bez tego pomóc nie jesteśmy w stanie.

 

Obecnie mam wersję MSSQL 2000. Próba instalacji (aktualizacji) do wersji 2008 wywala błąd podczas sprawdzania poprawności narzędziem System Configuration Checker przy komponencie Microsoft .NET Application Security:

 

The "Microsoft .NET Application Security" rule is not applicable based on your system configuration or selections

Jaki system windows jest zainstalowany na komputerze? Być może potrzebny będzie .NET 3.5

Link to postu

mam XP Home SP3 net Frame 3,51, i MSQL 2008 R2 w piątek wieczorem pobrałem nowa wersję (z rana, jak przestał działać zrobiłem archiwizację sello.) W sobotę z rana przeinstalowałem Sello 1.6.1 HF2 (albo HF1) na sello 1.7.1 - instalacja bez problemu - wywaliło się na konwersji bazy twierdząc, że nie może zrobić archiwizacji i że nie mam archiwizacji zrobionej ... po kilku próbach dałem sobie spokój i wziąłem się za inne sprawy...

dzisiaj 29.05 włączyłem serwer i ustawiłem datę na dzień ostatniej archiwizacji (26.05) i włączyłem sello - pomielił przez ok 15 min a następnie stwierdził, że nie może wykonać archiwizacji bazy danych podając jako powód: brak miejsca na dysku - wolne 48G, niepoprawny katalog - zawsze robię do niego archiwizacje...

Ale uwaga nowość pojawiła się możliwość dokonania konwersji bazy bez archiwizacji??? - dlaczego to nie wyskakiwało wcześniej? nie mam pojęcia - ponieważ archiwizacja była już zrobiona to dokonałem konwersji bazy - przeszła bez problemu - teraz sprawdzam czy wszystko działa jak na razie nic nie wyłapałem.

Link to postu

U mnie kiszka :/ 1.6.1 wywala przy pobieraniu kategorii a po aktualizacji do 1.7.1 mam:

Aktualizacja podmiotu: allegro z wersji: 1.61 do wersji: 1.7.1.1305 dnia: 2011-05-30

Zastosowano do podmiotu skrypt: C:\Program Files\InsERT\Sello\Skrypty\skrypt1.61_1.69.enc

Nie powiodło się wykonanie polecenia:

 

 

IF  EXISTS (SELECT * FROM sys.types st JOIN sys.schemas ss ON st.schema_id = ss.schema_id WHERE st.name = N'TBankAccountAllegro' AND ss.name = N'dbo') DROP TYPE [dbo].[TBankAccountAllegro]

 

 

Błąd 80040E14: Line 2: Incorrect syntax near 'TYPE'.

Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 80040e14: Line 2: Incorrect syntax near 'TYPE'.

Przywrócenie podmiotu nie udało się.

 

Klops, szukam innego programu...szkoda czasu :/

Link to postu

No masz odpowiedź w tym komunikacie, najpierw robisz backup poprzez kliknięcie "tak" przy zamknięciu programu (konieczne zainstalowanie wcześniejszej wersji Sello -odpowiedniej dla bazy)

 

Dzięki.

Co to znaczy kliknięcie "tak" przy zamknięciu programu??

(zainstalowałem już z powrotem wersję 1.6)

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...