Skocz do zawartości

Szczegóły transakcji, aukcji, paczek, podląd wiadomości itp.

Polecane posty

Witam,

 

mam następujący problem z programem sello w wersji 1.6.2HF i 1.7. Z dnia na dzień przestał działać podgląd wiadomości i szczegóły transakcji paczek na stacji klienckiej (pierwsze zakładki z dolnej belki). Na serwerze wszystko jest ok, wyświetla się prawidłowo. Zmieniając zakładkę z szczegóły transakcji na wiadomości, towary czy paczki wszystko wyświetla się poprawnie. Problem jest tylko z stacją roboczą na wszystkich wersjach sello.

 

Po aktualizacji sello do najnowszego 1.7 ekran startowy się nie wyświetla. (cały biały), problem dalej występuje.

 

Dodam że korzystam z sello na dwóch komputerach od roku czasu. Wszystko zawsze było ok (ew, problemy z pobieraniem transakcji - było o tym głośno) Na serwerze wszystko dobrze się wyświetla, działa jak należy. Na stacji klienckiej występują wyżej opisane problemy.

 

Problem jest o tyle denerwujący że nie ma natychmiastowego podglądu transakcji, trzeba na każdą wchodzić z listy(wyskakujące okna) i wydłuża to makabrycznie pracę z programem...

 

Jakieś pomysły? Sugestie? Może koleżanka  która pracuje na tym komputerze coś odinstalowała, co spowodowało błędne wyświetlanie? Z tym że ponowna reinstalacja sello powinna pomóc, a tutaj nic się nie dzieje...

Link to postu

@BarteK: Jest zainstalowany w wersji IE 8.0.6

 

@tadzimir: Problem był z jednym stanowiskiem. Logując się jako inny użytkownik z tego komputera występował ten sam błąd. Resetowaliśmy komputer, serwer z baza danych, instalowałem od początku sello (aktualizacja do wersji 1.7)

 

Żadna z tych operacji nie pomogła. Dzisiaj wszystko wróciło do normy.

Nie wiem co było przyczyną. Wszystko trwało dwa dni z rzędu. Wszystkie komputery w firmie mają taką samą konfigurację i taki sam soft.

 

Dziękuję za szybki odzew, i przepraszam za kłopot. Jak problem wystąpi ponownie (oby nie) zrobię screeny. Sam cieszę się, że nie mam już tego problemu. Koleżanka z pracy rano oznajmiła "Naprawiło Się!"  :D :D :D

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...