Skocz do zawartości

wystawianie aukcji z sello

Polecane posty

Witam,

 

jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o sello a bardzo chciałabym używać go do wystawiania aukcji ale kiedy próbuje wystawiać nic sie nie dzieje. nie wiem czy chodzi o złe ustawienia sello ale kiedy wystawiam aukcje do przygotowanych i dalej : odznaczam ze jest gotowa - nie wystawia się mimo wszystko w allegro. Kiedy klikam wystaw ponownie, formularz powiela się. Proszę o pomoc.... ???

Link to postu

Ok. coś próbuje się wysyłac ale wyskakuje błąd:

 

Wysyłanie aukcji 'JANE Przewijak + wanienka 6610 Warszawa' nie powiodło się.

:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Nieprawidłowa wartość parametru: Kod pocztowy - fid: 32

Nieprawidłowa wartość parametru: Kod pocztowy (0x80004005)

 

Dopisałam do aukcji kod pocztowy i nadal nie wchodzi mi ta aukcja.  >:(

Link to postu

Poprawność aukcji najlepiej sprawdzić klikając link Sprawdź opłaty za tę auckję znajdujący się na dole okna edycji aukcji. Jeśli będą jakieś błędy w definicji aukcji to Allegro odeśle odpowiedni komunikat (jak w przypadku kodu pocztowego).

 

A propos, zauważyliście, że wreszcie Allegro tłumaczy fidy na język polski? :). Wydaje się zatem zbędny komunikat doklejany przez Sello.

 

Nieprawidłowa wartość parametru: Kod pocztowy - fid: 32

Nieprawidłowa wartość parametru: Kod pocztowy (0x80004005)

Link to postu

Witam ponownie :)

 

Jak zmienić wartość opłaty za przesyłkę przy wystawianiu aukcji przez sello?

 

W zakładce - przygotowane- klikając na aukcje można zmienić prawie wszyystko oprócz kwoty pobrania albo przesyłki kurierskiej.... albo ja coś źle robię :)

 

Przesyłki i ich kowty definiujesz nie w aukcjach a ustawieniach programu (slowniki bodajze) - tak skonfigurowane przesylki dopiero wybierasz w aukcji.

Link to postu
  • 6 lat później...

myślę, że zrobisz to jak i inne rzeczy zbiorczo aukcje->przygotowane i w tym momencie zaznacz te aukcje bez kodu, lub po prostu wszystkie, naciśnij ctrl+b i potem z lewego menu "lokalizacja" .

 

W moim wypadku zawsze używam tych zmian zbiorczych jeśli którejś aukcji nie da się wystawić i jest to spowodowane brakiem danej lub błędną daną.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...