Skocz do zawartości

Nie wysyła powiadomień do kupującego.

Polecane posty

Witam, od ponad pół roku mam problem, nie wysyła mi wiadomości do kupujących, wcześniej nie sprawiało mi to problemu ale teraz sprzedaż wzrosła i zależało by mi na Tej opcji.

 

Poczte mam na wp.pl

69886381.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Porty dla POP3: 995 + zaznaczenie o wymogu bezpiecznego połaczenia

Port dla SMTP : 587 bez zaznaczenia jak zaznacze i sprawdzam pojawia się komunikat :

89712928.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Przeglądałem już forum próbowałem zmieniac porty, jednak nic nie pomaga.

Nie zależy mi na odbieraniu wiadm. chciałbym tylko aby klient automatycznie otrzymywał info o zaksięgowaniu kasy i wysłaniu towaru.

Korzystam z 2 kont sello na obu to samo, proszę o pomoc z góry dziękuje.

Link to postu

Może takie niemądre pytanie ale czy Twój adres e-mail nie jest taki : digital.outlet@wp.pl ??

 

Również jest taki, ale nie na tym koncie.

 

Niesamowicie dziwna sprawa... sello wysłało jakimś cudem wiadomości do conajmiej 200 osob o wysłanej paczce co wiecej z grudnia 2010r. co więcej teraz wp zablokowało mi możliwość wysyłania wiadomości, wyswietla się komunikat na wp.pl że limit został przekroczony. już od wczoraj nie mogę wysłać wiadomości, bajecznie.

Link to postu

Czyli jeśli dobrze rozumiem, to używana jest darmowa skrzynka pocztowa, która nie jest przeznaczona do komercyjnych zastosowań i posiada limity na liczbę wysyłanych wiadomości. Tutaj w żaden sposób nie możemy pomóc. Jeśli Sello ma wysyłać dziesiątki czy setki maili to skrzynka pocztowa musi to umożliwiać. Jedyne co można zrobić w przypadku takiej skrzynki to wyłączyć część wiadomości automatycznych.

Link to postu

Źle rozumiesz, sello wysłało jakimś dziwny trafem wiadomości z 2010r. poszło ok. 1000 e-maili jednorazowo dlatego wp.pl zablokowało mi pocztę, po 24h ją odblokowali. Dziennie wysłanych Automatycznych było by ok. 50 e-maili wiec jak najbardziej darmowa poczta moze być. Chodzi o to że podczas prób sello wysłało tylko te e-maile ale teraz juz nie wysyła znowu żadnych. Ustawienia mam takie jak mobisoft i nic.

Link to postu

Jeśli wp zablokowało wysyłanie to nic tu nie wskóramy. Natomiast jeśli chodzi o te maile o wysyłce paczek... czy przed tym były wykonywane jakieś operacje na paczkach? Sello samo z siebie na pewno nie wygenerowało maili o wysyłce paczek, musiało być to zainicjowane jakimś działaniem człowieka, albo w transakcjach albo w paczkach, być może w listach wysyłkowych? Można sprawdzić historię paczki, dla której poszedł mail.

Link to postu

Może pomożecie mi z podobnym problemem.

 

Od wczoraj nagle nie mogę wysłać powiadomień do klientów ani żadnych maili z sello. Wszystko działało poprawnie aż do wczoraj i nie wiem jaka jest tego przyczyna...

Jak loguję się bezpośrednio ze strony to wysyła maile normalnie.

 

Przy sprawdzaniu w sello poczty przychodzącej POP3 wszystko jest ok jednak przy sprawdzeniu poczty wychodzącej wyskakuje komunikat:

 

ChilkatLog:

VerifySmtpLogin:

Connecting to SMTP server smtp.gmail.com :465

smtp_host: smtp.gmail.com

smtp_port: 465

smtp_user: akwadrat.allegro

trying_auth_method: LOGIN

WaitForData timed out.

Error performing handshake

Failed to connect to secure SMTP (1)

Failed to connect to SMTP server.

 

Pocztę mam założoną na gmail-u a porty ustawione odpowiednio:

POP3 - 995

SMTP - 465

Odznaczone również są opcje bezpiecznego połączenia i serwer wymaga uwierzytelnienia.

Próbowałem już na różne sposoby i nic. Odłączyłem firewall i inne programy i też nic.

 

Proszę o pomoc.

 

Link to postu

A jak to sprawdzić?

 

Wczoraj próbowałem usunąć usterkę jednak bez rezultatów.

 

Posiadam internet stacjonarny ale dla sprawdzenia podłączyłem wczoraj internet bezprzewodowy z play-a i okazało się że na tym internecie wszystko działa poprawnie...

Dzwoniłem do operatora skąd biorę internet jednak poinformował mnie że żadne zmiany nie były dokonywane i nie ma pojęcia co jest przyczyną usterki.

 

Proszę o jakąś podpowiedz.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...