Skocz do zawartości

Usługa jednorazowa - wartośc zerowa

Polecane posty

Jak widać nie napisał Pan wcześniej prawdy - nie wystawia Pan FS, tylko realizuje ZK, a to zasadnicza różnica. Skoro jest realizowane ZK to należy zacząć od jego analizy - niestety kolejny raz nie pokazał Pan tego tego dokumentu, nie ma też informacji w jaki sposób powstało to ZK.

 

Jak już widać na zrzucie ekranu pozycja ta nie zawiera stawki VAT, więc ciężko bez tak podstawowej informacji wyliczyć wartość dokumentu - na podstawie otrzymanych informacji mogę tylko zgadywać, że zostało błędnie utworzone zamówienie (błąd rozwiązania dodatkowego) lub program ma niekompletną / błędną konfigurację stawki VAT dla usługi jednorazowej.

  • Dziękuję 1
Link to postu
12 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Jak widać nie napisał Pan wcześniej prawdy - nie wystawia Pan FS, tylko realizuje ZK, a to zasadnicza różnica. Skoro jest realizowane ZK to należy zacząć od jego analizy - niestety kolejny raz nie pokazał Pan tego tego dokumentu, nie ma też informacji w jaki sposób powstało to ZK.

 

Jak już widać na zrzucie ekranu pozycja ta nie zawiera stawki VAT, więc ciężko bez tak podstawowej informacji wyliczyć wartość dokumentu - na podstawie otrzymanych informacji mogę tylko zgadywać, że zostało błędnie utworzone zamówienie (błąd rozwiązania dodatkowego) lub program ma niekompletną / błędną konfigurację stawki VAT dla usługi jednorazowej.

Wystawiłem FS z ZK, które też wprowadziłem - dla zrzutu ekranu. Rozwiązaniem jest brak stawki VAT. Należy ja wstawić ręcznie - gapa ze mnie. Dziękuje za pomoc. Problem rozwiązany.

Link to postu
1 godzinę temu, Andrzej Kubik napisał:

Dalej niewiele rozumiem z tego opisu

Nie wiemy jak było wystawiane to ZK - ręcznie czy programistycznie?

Nie wiem jak się Panu udało zrobić ZK bez stawki VAT w ogóle.

Wypisałem Zk w ten sposób:

usługa jednorazowa

VAT nie uzupełnił się (co przeoczyłem) - pewnie programistycznie ;)

Edytowane przez Cezary HMT
dopisek
Link to postu
4 minuty temu, Cezary HMT napisał:

Wypisałem Zk w ten sposób:

usługa jednorazowa

VAT nie uzupełnił się (co przeoczyłem) - pewnie programistycznie ;)

 

2 godziny temu, Daniel Kozłowski napisał:

Proszę przeczytać dokładnie moją poprzednią odpowiedź - NIE należy wstawiać ręcznie stawki VAT, powinna wstawić się automatycznie na podstawie konfiguracji programu.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...