Skocz do zawartości

sello nie pobiera wszystkich tranzakcji

Polecane posty

To samo... coraz mniej mi się to podoba po wprowadzeniu fodów było przez pewien czas wszystko fajnie... teraz znów zaczyna się krzaczyć, rozumiem że to może być wina allegro - wprowadzają zmiany w webapi pewnie - ale na boga co mnie to obchodzi ? Ja mam się tym zajmować ? Fody na maile dochodzą do sello już nie, transakcje to samo... Szkoda gadać lepiej nowego programu poszukać

Link to postu

U mnie z duuuuużym opóźnieniem, ale w końcu pobiera. Inny program który testuję pobrał wszystko natychmiast.

 

Też testuję właśnie inny program i jak narazie pobrało wszystko 5 razy szybciej niż sello, nie wspominając o tym że fody też pobrało mi prawidłowo do wszystkich transakcji :/

 

Może jest to wina Api a może nie... nie jestem programistą, piszę co widzę jak coś innego działa a tutaj nie... powstaje niesmak

Link to postu

U mnie z duuuuużym opóźnieniem, ale w końcu pobiera. Inny program który testuję pobrał wszystko natychmiast.

 

Też testuję właśnie inny program i jak narazie pobrało wszystko 5 razy szybciej niż sello, nie wspominając o tym że fody też pobrało mi prawidłowo do wszystkich transakcji :/

 

Może jest to wina Api a może nie... nie jestem programistą, piszę co widzę jak coś innego działa a tutaj nie... powstaje niesmak

 

Potwierdzam. Może jeszcze o tym nie wiecie (a z naszego punktu widzenia to widać), ale wygląda na to, że to coś po stronie sello. A może allegro mogło przyblokować serwery insertu?? Nieprawdopodobne??

Link to postu

U mnie z duuuuużym opóźnieniem, ale w końcu pobiera. Inny program który testuję pobrał wszystko natychmiast.

 

Też testuję właśnie inny program i jak narazie pobrało wszystko 5 razy szybciej niż sello, nie wspominając o tym że fody też pobrało mi prawidłowo do wszystkich transakcji :/

 

Może jest to wina Api a może nie... nie jestem programistą, piszę co widzę jak coś innego działa a tutaj nie... powstaje niesmak

 

Potwierdzam. Może jeszcze o tym nie wiecie (a z naszego punktu widzenia to widać), ale wygląda na to, że to coś po stronie sello. A może allegro mogło przyblokować serwery insertu?? Nieprawdopodobne??

 

Jeżeli chodzi o fody to nie wiem gdzie tkwi problem, ale na pewno to wina sello. Na maila dostaliśmy informacje że fod został wypełniony, sello nie pobiera go nawet z odznaczonym "na podstawie dziennika zdarzeń" - w programie smartbl widać ewidentnie że informacja z allegro o fodzie jest wysyłana i poprawnie je odczytuje, inny program do obsługi transakcji z allegro też działa prawidłowo... dziś miałem już 6 takich transakcji - każdy identyczny, fod był ale nie został pobrany. Do dzisiaj mieliśmy już z 10 pomyłek, że klient wypełnił foda, a przesyłka poszła z paragonem zamiast fv czy na inny adres... według mnie to narażanie na koszty i tak nie powinno być ! Bo raczej firma insert nie będzie zwracała kosztów za przekierowane paczki, prawda ?

 

Zaznaczam, że nie obserwowałem takich problemów z wersją 1.8.2, nawet beta 1.8 działała w miarę dobrze z fodami... od instalacji 1.8.4 coś się krzaczy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...