Skocz do zawartości

Automatyczny wydruk faktury detalicznej do paragonu

Polecane posty

Witam

Czy jest możliwość automatycznego wydruku faktury detalicznej po wydrukowaniu paragonu.

Wystawiam dokumenty pojedynczo klikając dokument końcowy.

Gdy klient wybiera fakturę imienną w pierwszej kolejności drukuje się paragon i muszę drugi raz kliknąć dokument końcowy i drukuje się do niego faktura.

Chodzi o to żeby faktura drukowała się automatycznie po wydruku paragonu, bo po prostu zdarza się przeoczyć, że ma być faktura imienna i paragon jedzie do klienta.

Mam włączony nowy konfigurator i takie ustawienia:

 

 

screen.png

Edytowane przez Tomasz Bednarczyk
Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Badamy tę możliwość, bo teoretycznie korzystając z funkcji tworzenia wielu dokumentów końcowych taka operacja powinna być możliwa, ale pojawia się blokada transakcji opisana w tym wątku:

 

Ok. dzięki za info, w takim razie pozostaje cierpliwie czekać.

pozdrawiam.

Link to postu

PS

@Bartosz Rosa wpadła mi dzisiaj faktura do paragonu i jest tak (pomijając to, że brak paragonu imiennego):

po ustawieniu w Sello PA+FD i tworzeniu dok. końcowego poprawnie drukuje się paragon fiskalny a potem pojawia się okno faktury detalicznej, tylko, że nie ma w nim wypełnionego klienta (może to brak opcji paragonu imiennego właśnie? czyżby faktura nie miała skąd pobrać klienta? - w PA go nie ma...) i trzeba klienta skopiować ręcznie do tej faktury w GT - w zasadzie jeśli to działa wg zamierzenia ST, to pracy jest nieco więcej niż przy ręcznym przestawieniu w Sello na PAi i potem od razu drukowaniu z GT faktury detalicznej, trochę klikania ale nie trzeba wyszukiwać kilenta (co może generować błędy także)...

 

?

Link to postu

Dzisiaj miałem przypadek FSd do zakupu za pobraniem - w tym wypadku gdy Sello wywołuje PA nie ma możliwości ustawienia terminu płatności na dokumencie; przyglądałem się temu, jak to działa i zdążyłem usunąć paragon przed fiskalizacją dzięki temu zrobiłem nowy ale już PAi... Funkcja bardzo potrzebna, ale wg mnie bezwzględnie wymaga poprawek.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...