Skocz do zawartości

Automat pozwalający hurtowo zmieniać kod html w szablonie aukcji - pilnie!

Polecane posty

Ostatnio jak zmieniałem coś w opisie aukcji, zostałem przez sello zmuszony do ręcznego wklejania kodu html do kilkuset szablonów aukcji. Zajęło mi to prawie godzinę (a z racji tego, że po tej zmianie zauważyłem literówkę praca zaczęła się od nowa...) Wg mnie konieczny jest automat działający na zasadzie zastąpienia nowym kodem html starych kodów, oczywiście z możliwością wyboru których szablonów to będzie dotyczyło.

 

Kto jest za?

Link to postu

Popieram propozycję i jeszcze przydało by się w aukcjach z licytacją mieć możliwość zmiany ceny jest coś takiego z aukcjami na kup teraz (raz wystawiamy aukcję od 1 zł a innym razem od ceny kartotekowej z subiekta)

 

Szczegółowo

Sprzedaję z kilku kont:

Na jednym chcę wystawić aukcję z opcją kup teraz

Na drugim chcę wystawić te same aukcje na licytacje z ceną kartotekową pobraną z subiekta ale z możliwością edycji zmiana procentowa w górę i w dół.

A na następnym wystawić te same aukcje od 1 zł

Link to postu

automat działający na zasadzie zastąpienia nowym kodem html starych kodów, oczywiście z możliwością wyboru których szablonów to będzie dotyczyło.

Taki automat jest:

http://www.sello.pl/dodatki/rozwiazania_partnerskie.html

SmartTEMPLATES

Opis: Program umożliwia zbiorcze aktualizacje szablonów na podstawie wyboru odpowiedniego szablonu opisu. Wersja darmowa.

Link to postu

Owszem, to pewnie jest sposób (może jak mnie przyciśnie następnym razem, to spróbuję - dzięki za link). Ale chodziło by o wprowadzenie go do sello i używanie w intuicyjny sposób bez instalowania dodatkowych programów / wykonywania zapytań.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...