Skocz do zawartości

Brak towaru w podpowiedzi przy dodawaniu pozycji na dokument jeśli stan =0

Polecane posty

Witam.

 

Jestem trakcie przyjmowania towaru na FZ - wyjątkowo bez skanera. Wpisując część nazwy towaru i kodu jednocześnie nie pojawia się lista wszystkich towarów. Brakuje towarów, który stan jest = 0. Wszystkie towary są aktywne. Skanując skanerem kod EAN pozycje przyjmują się. Natomiast ręcznie, nawet wpisując symbol towaru nie wyświetla się. Dopiero po naciśnięciu F2 z listy towarów można ustawić filtr i pozycja wyświetla się.

 

Rozumiem, że na dokumentach wydania taka ograniczona lista ma sens, ale przy przychodach powinny być widoczne wszystkie aktywne towary.

 

rozmiary 38 i 43 mają stan 0 i się nie wyświetlają 

 

Czy to jest błąd czy to kwestia ustawień ??

 

 

 

 

FZ_1.jpg

FZ_2.jpg

FZ_3.JPG

FZ_4.jpg

FZ_5.jpg

FZ_6.jpg

Link to postu
10 godzin temu, Krzysztof Bojakowski napisał:

Szukałem tej opcji w dokumentach sprzedażowych. Bo myślałem, że ta funkcja jest rozdzielona pomiędzy sprzedażą a zakupami.

Na powyższym zrzucie ekranu widać, że parametr ten jest rozdzielony na dokumenty przychodowe i rozchodowe. Poza tym, w konfiguracji danego typu dokumentu (KF -> Typy dokumentów) można ten sam parametr określić indywidualnie dla danego typu dokumentu.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dzięki. 

 

Patrzyłem i nie zobaczyłem.

 

Okazało się że, w ustawianiach globalnych miałem "dostępne na magazynie", natomiast w dokumencie FZ miałem zaznaczoną opcję wszystkie. Czyli winka z tego że w globalnych ustawianiach musi być "widoczne wszystko" a dopiero na każdym dokumencie osobno trzeba ustawić "dostępne na magazynie"

 

 

Link to postu
2 godziny temu, Krzysztof Bojakowski napisał:

Okazało się że, w ustawianiach globalnych miałem "dostępne na magazynie", natomiast w dokumencie FZ miałem zaznaczoną opcję wszystkie. Czyli winka z tego że w globalnych ustawianiach musi być "widoczne wszystko" a dopiero na każdym dokumencie osobno trzeba ustawić "dostępne na magazynie"

Sprawdziłem i nie potwierdzam takiego zachowania programu. Ustawienia globalne mają znaczenie tylko wtedy, gdy w ustawieniach konkretnego typu dokumentu dokumentu wybrano pozycję "Domyślne:...".

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...