Skocz do zawartości

Przeniesienie danych z Mikrosubiekta

Polecane posty

50 minut temu, Monika Kucharska napisał:

Zależy mi na tym, aby przenieść jeszcze wystawione dotychczas w programie Mikrosubiekt faktury do Subiekta GT.

Jak Pani widziała w kreatorze to nie są dane, które wchodzą w zakres przenoszonych danych. Można je przenieść poprzez epp, ale będzie to import po jednym dokumencie, samemu trzeba będzie zadbać o numerację dokumentów oraz formy płatności i powiązane z nimi dokumenty finansowe i rozrachunki.

 

52 minuty temu, Monika Kucharska napisał:

Podobnie nie przeniosła się baza towarów.

No nie podobnie, przyczyna jest zupełnie inna, jak wyżej tłumaczyłem dokumenty nie przenoszą się z założenia, ale towary powinny się przenieść, skoro się tak nie stało to powinny być wskazane jakieś komunikaty / błędy.

 

54 minuty temu, Monika Kucharska napisał:

Zakupiłam Subiekt GT

Warto na tym etapie skorzystać ze wsparcia wybranego dostawcy programu.  

  • Dziękuję 1
Link to postu
20 minut temu, Monika Kucharska napisał:

W jaki sposób zaimportować w subiekcie GT plik epp?

obraz.png.05f07f0bf7d8f3e9d14b5885e25a4559.png

Ale to nie pójdzie automatem.

Minimum co trzeba będzie zrobić w każdej fakturze to wpisać numer.

Trzeba też będzie zadbać o rozrachunki i skutek magazynowy.

Ogólnie, nie polecam.

  • Dziękuję 1
Link to postu
36 minut temu, Andrzej Kubik napisał:

obraz.png.05f07f0bf7d8f3e9d14b5885e25a4559.png

Ale to nie pójdzie automatem.

Minimum co trzeba będzie zrobić w każdej fakturze to wpisać numer.

Trzeba też będzie zadbać o rozrachunki i skutek magazynowy.

Ogólnie, nie polecam.

To trochę słabo, ze nie ma funkcji, która ułatwi kontynuowanie sprzedaży z Mikrosubiekta w Subiekcie, czy choćby przegrania całej historii.

Są to wszystko programy jednej linii i takie niespójne

Link to postu

To dlaczego sprzedajecie Państwo ten produkt, który jest niekompatybilny z Waszymi a sam w sobie pozbawiony jest wielu podstawowych funkcji? Nie posiadam magazynów, faktury są tylko za usługi a musiałam nabyć program dużo droższy, mimo że nie będę go wykorzystywać. Na dodatek nie można przenieść historii.... Warto by było jasno napisać dla przyszłych nabywców, że będą mieli problemy, chcąc przejść na inny program..

Link to postu

Jak Pani może zauważyć obaj z Danielem mamy pod nazwiskiem napisane "Partner". Nie jesteśmy pracownikami InsERTu, próbujemy Pani pomóc, wyjaśniając sytuację.

 

Sprzedajemy ten produkt bo dla części klientów jest on wystarczający i jak dotąd żaden z klientów naszej firmy nie miał pretensji o ten brak który Panią oburza.

 

 

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...