Skocz do zawartości

Rachmistrz GT 1.70 HF3 brak wersji zaliczki miesięcznej PIT na rok 2022

Polecane posty

Rachmistrz GT ostatnia wersja 1.70 HF3

Deklaracje skarbowe- zaliczka miesięczna PIT.

Brak możliwości wyliczenia zaliczki miesięcznej PIT za styczeń 2022r. 

Rachmistrz GT pokazuje tylko stare wersje do 31.12.2021r. które uniemożliwiają wyliczenie zaliczki za styczeń 2022r.

Brak jakiejkolwiek informacji na stronach Insert.

Brak odpowiedzi na formularz wysłany wczoraj do Insert.

 

  • Lubię to 1
Link to postu
9 minut temu, Edward Dobosz napisał:

Brak jakiejkolwiek informacji na stronach Insert.

Producent nigdy nie udostępniał publicznie informacji o planach wydawniczych nowych wersji. Takie informacje może uzyskać u wybranego przez siebie dostawcy programów będącego Partnerem firmy Insert.

 

11 minut temu, Edward Dobosz napisał:

Brak odpowiedzi na formularz wysłany wczoraj do Insert.

Jest niezliczona liczba wpisów na forum w tym temacie, jeden z nich odsyłający do innych:

 

Link to postu

Abonament kupuję bezpośrednio w Insert zatem kieruję pytania tam gdzie towar kupiłem.

Zainstalowałem aktualizację która została udostępniona raptem kilka dni temu.

Chciałbym uświadomić że jest już luty i należałoby wyliczyć deklarację i zapłacić składkę za styczeń 2022

Na forum szukałem ale nie ma żadnej wzmianki na temat nieaktualnego formularza PIT za styczeń 2022, dlatego napisałem o tym w forum.

Moim celem było zwrócenie uwagi na błąd, który mam nadzieję szybko zostanie naprawiony.

 

Edytowane przez Edward Dobosz
Link to postu
5 godzin temu, Edward Dobosz napisał:

Abonament kupuję bezpośrednio w Insert zatem kieruję pytania tam gdzie towar kupiłem.

Niestety to błędny adres, "forum użytkowników" nie służy do wymiany informacji z firmą InsERT tylko z innymi użytkownikami programów (szczegóły znajdzie Pan w regulaminie forum). Zakup abonamentu nie uprawnia Pana do korzystania z usług serwisowych, uprawnia do tego dodatkowa usługa teleKonsultanta, ale ta usługa ma też swój regulamin i dużo mniejszy zakres oferują Partnerzy firmy InsERT.

 

5 godzin temu, Edward Dobosz napisał:

Moim celem było zwrócenie uwagi na błąd, który mam nadzieję szybko zostanie naprawiony.

To nie jest błąd programu tylko zwyczajny brak funkcjonalności, na uzupełnienie której trzeba jeszcze chwilę cierpliwie poczekać, żadna ilość wypowiedzi na forum o dowolnej treści tego nie przyspieszy.

  

--

 

3 godziny temu, Łukasz Kieniewicz napisał:

Opiekuję się 3 biurami rachunkowymi w których łącznie jest ponad 500 firm rozliczanych w Rachmistrzu
Jak im powiedziałem że nie wiem kiedy będzie to myślałem że mnie zlinczują..

6 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Takie informacje może uzyskać u wybranego przez siebie dostawcy programów będącego Partnerem firmy Insert.

 

  • Dziękuję 1
Link to postu

 

W dniu 4.02.2022 o 17:24, Daniel Kozłowski napisał:

Niestety to błędny adres, "forum użytkowników" nie służy do wymiany informacji z firmą InsERT

Jednak mimo wszystko chcielibyśmy zachęcić wszystkich użytkowników do kierowania pytań i opinii na temat programów właśnie tutaj na "forum użytkowników".
Zapewniam Państwa, że forum to jest na bieżąco przez nas czytane. Doceniamy wszelkie sugestie, które pozwalają nam ulepszać nasze oprogramowanie.

  • Lubię to 1
Link to postu
2 godziny temu, Kamil Goleń napisał:

Jednak mimo wszystko chcielibyśmy zachęcić wszystkich użytkowników do kierowania pytań i opinii na temat programów właśnie tutaj na "forum użytkowników".
Zapewniam Państwa, że forum to jest na bieżąco przez nas czytane. Doceniamy wszelkie sugestie, które pozwalają nam ulepszać nasze oprogramowanie.

Proponuję w takim razie zaktualizować regulamin forum.

  • Lubię to 1
Link to postu
7 minut temu, Tomasz Kasprzak napisał:

Regulamin nie wymaga aktualizacji. Forum służy do "wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy użytkownikami oprogramowania InsERT"...

Skoro firma InsERT nie jest "użytkownikiem programu" tylko "producentem programu" to wypowiedzi / pytania nie powinny być kierowane do firmy InsERT.

 

11 minut temu, Tomasz Kasprzak napisał:

...nie ma nigdzie napisane, że nie będziemy odnosić się do technicznych problemów użytkowników.

O to właśnie mi chodzi, nie powinno być takich niedomówień / wątpliwości, powinno to zostać doprecyzowane, raz odsyłacie Państwo do zgłaszania sugestii bezpośrednio przez program, a raz przez forum, ja się pogubiłem.

 

28 minut temu, Tomasz Kasprzak napisał:

Żeby zakończyć tę dyskusję.

Postaram się już nie reagować na wypowiedzi kierowane do firmy InsERT.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...