Skocz do zawartości

Dokumenty – Rozdziel strony

Polecane posty

Mechanizm działa w oparciu o sprawdzenie sumy kontrolnej pliku. Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć czy klient w tym przypadku dostał ostrzeżenie. Oczywiście możemy odtworzyć sytuacje po naszej stronie w tym celu proszę o przesłanie plików na adres portalbiura@insert.com.pl lub w wiadomości prywatnej. Pełną analizę przyspieszy również informacja o kliencie (Nazwa, NIP).

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.01.2023 o 09:59, Katarzyna Kolenda napisał:

Tak jak pisałam wcześniej taką funkcjonalność planujemy tylko nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie kiedy zostanie ona zrealizowana.

Pani Katarzyno, z uporem maniaka znów podbiję ... Państwo jako Firma nie dajecie mi o temacie zapomnieć 😟 

2023-08-11 17_16_00-Window.png

Link to postu
1 godzinę temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry, rozumiem, że ma Pan na myśli funkcje rozdzielania dokumentów?

Dzień dobry,

Przede wszystkim mam na myśli „mało fair” stosowany mechanizm naliczania opłat tytułem usługi … płacimy za dokumenty, których nie mamy możliwości wykluczyć z PB.

Link to postu
W dniu 25.07.2023 o 07:46, Katarzyna Kolenda napisał:

Tak, w Portalu Biura również istnieje mechanizm informujący klienta, że dodał już taki plik. Mechanizm ostrzega klienta, także wtedy kiedy wgrał taki sam plik pod inną nazwą.  Klient ma możliwość usunięcia pliku bezpośrednio po dodaniu lub z zakładki dodane. 

 

Panie Arturze tak jak powyżej na ten moment klient jest informowany o dodawaniu duplikatu. Oczywiście temat zdublowanych dokumentów (w Portalu Biura i programach księgowych z linii nexo) mamy ciągle na uwadze. 

Link to postu
2 godziny temu, Artur Myśliborski napisał:

Clou zagadnienia to dokumenty, które na PB trafiły, a nie powinny, przykładowo 10 stron bilingów stanowiących załącznik do faktury za usługi telekomunikacyjne.

Mogę zdradzić, że aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem, które będzie umożliwiało obsługę takich przypadków. Myślę, że w najbliższym czasie, będę mógł podać więcej szczegółów.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...