Skocz do zawartości

Raport podliczenie finansów - błąd

Polecane posty

Dzień dobry,

 

w raporcie podliczenie finansów nie pokazuje salda początkowego gdy rozpoczynam prace w programie z nowym podmiotem i wprowadzę saldo początkowe w wyciągu bankowym.

Aby pokazało saldo początkowe w tym raporcie trzeba wprowadzić to operacją bankową (wpłata) w poprzednim roku obrotowym. Ale problem nadal pozostaje ponieważ operacji bankowej (wpłata) nie można wprowadzić dla rachunku VAT i trzeba kombinować. Proszę o poprawianie bo w pomocy znalazłem informację że saldo początkowe można wprowadzić poprzez pierwszy wyciąg bankowy nie tworząc operacji bankowej.

 

Dziękuję

 

Pozdrawiam

Łukasz  

Link to postu
29 minut temu, Łukasz D. napisał:

Ale problem nadal pozostaje ponieważ operacji bankowej (wpłata) nie można wprowadzić dla rachunku VAT i trzeba kombinować.

Można, należało tylko dowiedzieć się jak o zrobić, należy postąpić analogicznie do operacji wykonywanych przez bank, czyli wykorzystać mechanizm podzielonej płatności (w konfiguracji należy mieć włączone automatyczne operacje VAT).

Link to postu
5 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Można, należało tylko dowiedzieć się jak o zrobić, należy postąpić analogicznie do operacji wykonywanych przez bank, czyli wykorzystać mechanizm podzielonej płatności (w konfiguracji należy mieć włączone automatyczne operacje VAT).

Oczywiście że można bo tak zrobiłem i dlatego napisałem że trzeba kombinować :) Ale według mnie trzeba poprawić ten raport aby z wyciągu bankowego zaciągał saldo początkowe. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...