Skocz do zawartości

Import raportów dobowych

Polecane posty

Skoro program potrafi pobrać raport dobowy na polecenie użytkownika to istnieje możliwość automatyzacji tego procesu, lecz obecnie programy Insertu nie posiadają takiej funkcjonalności ? Czy dowiemy się jaki problem chce Pan rozwiązać automatyzacją czynności wykonywanej raz na dzień/tydzień/miesiąc ? 

Link to postu

Jasne! Księgowa księguje sprzedaż detaliczną za pomocą raportów fiskalnych dobowych. Naturalnie można dekretować je ręcznie albo poprzez schemat dekretacji obrazu księgowego. oczywiście lepszym rozwiązaniem jest to drugie więc kombinuję jak ułatwić sobie życie i zautomatyzować pobieranie tych raportów do Subiekta a nie pilnowanie tego, aby codziennie robić to ręcznie. :)

Link to postu
15 minut temu, Przemysław Nowakowicz napisał:

Panie Danielu pytam czy jest sposobność aby robiło się to automatycznie...

Już odpowiedziałem.

 

16 minut temu, Przemysław Nowakowicz napisał:

...w celu oszczędzania czasu na manualne klikanie. Chodzi o automatyzacje czynności powtarzających się, do których nie potrzeba żadnej weryfikacji itp.

Panie Przemysławie, próbuje Pan oszczędzać na operacjach, która zajmują minimalną ilość czasu, ale zamiast tego na przykład traci Pan czas na szukanie informacji o możliwościach programów po forach internetowych, podejrzewam (z wieloletniego doświadczenia), że są dziesiątki/setki innych operacji wykonywanych w programie, kilka/dziesiątki/setki razy dziennie, na których można zaoszczędzić nieporównywalną ilość czasu, polecam pójść w tym kierunku, zaczynając od najbardziej czasochłonnych operacji.

 

Chciałem tylko pomóc, już przestaję.

Link to postu

Panie Danielu, skończmy już wymianę zdań między nami dwoma, bo liczyłem na nieco inną odpowiedź na moje pytanie: czy istnieje jakiś sposób... -> istnieje. Nie pytałem Pana o audyt mojej firmy w aspekcie innych rozwiązań. Mam zapotrzebowanie na taką usługę i liczę na odpowiedź kogoś, kto coś takiego u siebie wprowadził albo kogoś, kto może coś takiego dla mnie wykonać z informacją w jakiej cenie, a nie pytanie jakie są moje powódki, aby coś takiego robić. Pozdrawiam serdecznie i życzę nieco więcej dystansu i cierpliwości do użytkowników, bo wydaje mi się (po Pana odpowiedziach w tym wątku i w innych, które miałem okazje czytać), że nieco go brakuje. :)

Link to postu
11 godzin temu, Przemysław Nowakowicz napisał:

Panie Danielu, skończmy już wymianę zdań między nami dwoma, bo liczyłem na nieco inną odpowiedź na moje pytanie: czy istnieje jakiś sposób... -> istnieje.

Nie rozumiem na jaką inną odpowiedź Pan liczył, przecież tak odpowiedziałem, że " istnieje możliwość automatyzacji tego procesu" , czyli "istnieje sposób".

 

11 godzin temu, Przemysław Nowakowicz napisał:

Nie pytałem Pana o audyt mojej firmy w aspekcie innych rozwiązań.

To prawda, już się tłumaczyłem, nie musi się Pan powtarzać, już nie będę próbował Panu pomagać, co najwyżej będę odpowiadał na pytania.

 

12 godzin temu, Przemysław Nowakowicz napisał:

Mam zapotrzebowanie na taką usługę i liczę na odpowiedź kogoś, kto coś takiego u siebie wprowadził albo kogoś, kto może coś takiego dla mnie wykonać z informacją w jakiej cenie,

Skąd miałem wiedzieć na co Pan liczył skoro Pan o to nie spytał ? Jak widać dopiero moje pytania sprawiły, że opisał Pan swoje oczekiwania... Jeśli liczy Pan na jakąś ofertę to wypadałoby jeszcze podać swoje dane kontaktowe do jej złożenia.

 

12 godzin temu, Przemysław Nowakowicz napisał:

a nie pytanie jakie są moje powódki, aby coś takiego robić.

Jak wyżej, bardzo często użytkownicy wybierają błędnie sposób rozwiązania swojego problemu, aby pomóc - potwierdzić wybrane rozwiązanie, zaproponować inne, lepsze rozwiązanie - pytam o problem / potrzebę.

 

12 godzin temu, Przemysław Nowakowicz napisał:

Pozdrawiam serdecznie i życzę nieco więcej dystansu i cierpliwości do użytkowników, bo wydaje mi się (po Pana odpowiedziach w tym wątku i w innych, które miałem okazje czytać), że nieco go brakuje. :)

Zapewne tak jest, pracuję na tym.

Link to postu
W dniu 11.06.2022 o 10:13, Przemysław Nowakowicz napisał:

Witam,

czy istnieje jakiś sposób na automatyczny codzienny import raportów dobowych z drukarki fiskalnej do Subiekta?

czy na pewno potrzebujesz robić to codziennie? ja robię synchronizacje w dowolnym momencie, a w ustawieniach mam tak aby w NEXO importowało grupując sprzedaż z całego dnia (dwa osobne paragony, bo mam dwa stanowiska)1637270097_2022-06-1716_53_06-Window.thumb.png.e4617af850cb25ad69575f9bfe3b4257.png

Link to postu
39 minut temu, Magdalena Szwałek napisał:

czy na pewno potrzebujesz robić to codziennie?

W dniu 11.06.2022 o 22:32, Przemysław Nowakowicz napisał:

Nie pytałem Pana o audyt mojej firmy w aspekcie innych rozwiązań. Mam zapotrzebowanie na taką usługę i liczę na odpowiedź kogoś, kto coś takiego u siebie wprowadził albo kogoś, kto może coś takiego dla mnie wykonać z informacją w jakiej cenie, a nie pytanie jakie są moje powódki, aby coś takiego robić.

 

Link to postu
19 godzin temu, Magdalena Szwałek napisał:

czy na pewno potrzebujesz robić to codziennie? ja robię synchronizacje w dowolnym momencie, a w ustawieniach mam tak aby w NEXO importowało grupując sprzedaż z całego dnia (dwa osobne paragony, bo mam dwa stanowiska)1637270097_2022-06-1716_53_06-Window.thumb.png.e4617af850cb25ad69575f9bfe3b4257.png

Księgowa dekretuje sprzedaż codziennie więc codziennie trzeba pobrać raport. 
Nie sugeruj się wpisami Pana Daniela. Ewidentnie ma za dużo wolnego czasu i wprowadza niepotrzebny szum.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...