Skocz do zawartości

przekształcenie JDG w spółkę z o.o.

Polecane posty

54 minuty temu, Mirosław Amlicki napisał:

Czy jest możliwe przeniesienie kartotek dostawców, odbiorców oraz ewidencji środków trwałych w Rewizorze  GT z podmiotu jednoosobowej działalności gospodarczej do przekształconej w spółkę z o.o.

Tak, usługi takie wykonują doświadczeni serwisanci, warto mieć taki kontakt w przypadku nietypowych potrzeb czy problemów.

 

55 minut temu, Mirosław Amlicki napisał:

( Został nadany nowy NIP) i nie mogę zatem kontynuować na tym samym podmiocie.

Skąd ma Pan takie informacje ? Dlaczego nie można zmienić licencji / wprowadzić nowego numeru NIP, usunąć zbędnych danych programu (poprzednich lat obrotowych, pozostawić środki trwałe) i kontynuować pracy ? Ogólnie łatwiej usunąć zbędne dane niż przenosić te potrzebne między podmiotami.

Link to postu
  • 1 rok później...
7 minut temu, Michał Dąbrowski napisał:

Podbijam temat

Ma Pan zupełnie innych problem niż poruszony w tym wątku.

 

8 minut temu, Michał Dąbrowski napisał:

Chciałem utworzyć z JDG nowy podmiot na pełnych księgach, po uśnięciu danych z Rachmistrza i próbie uruchomienia podmiotu w Rewizorze pokazuje mi się "nieokreślony błąd"

Nie jest to znany problem, ujawnia się na Pana danych, niestety komunikat błędu je ogólny i nie wskazuje na konkretną przyczyną problemu, więc należy go przeanalizować w miejscu występowania.

 

Link to postu
1 minutę temu, Daniel Kozłowski napisał:

Ma Pan zupełnie innych problem niż poruszony w tym wątku.

 

Nie jest to znany problem, ujawnia się na Pana danych, niestety komunikat błędu je ogólny i nie wskazuje na konkretną przyczyną problemu, więc należy go przeanalizować w miejscu występowania.

 

Faktycznie , tytuł wątku sugeruje coś innego

 

czy li pozostaje kontakt z miejscowym serwisantem ?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...