Skocz do zawartości

Wiarygodność płatnicza

Polecane posty

Dzień dobry, proszę mi podpowiedzieć w jaki sposób można uzyskać efekt w widoku wiarygodności płatniczej kontrahenta podobny do widoku w GT.

W GT w wiarygodności płatniczej było widać dokumenty, natomiast w Nexo Pro, są tyko ogólne informacje. Nie mogę znaleźć odpowiedniego ustawienia, a nie wierzę że w programie wyższej generacji tego nie ma.

 

Wiar GT.PNG

 

 

wiar. nexo.PNG3.PNG

Edytowane przez Monika Wojtania
Link to postu

Mnie wystarczy, ale pracownicy nie mają dostępu do rozrachunków. Mamy w parametrach zaznaczone maksymalną liczbę niespłaconych dokumentów, po to żeby blokowała się możliwość wystawienia dokumentu dla kogoś, kto nie zapłacił za poprzednie faktury. Najczęściej przy takiej okazji pada pytanie :"A jaka faktura ?"

no i wtedy jest problem.

Link to postu
W dniu 29.07.2022 o 11:57, Monika Wojtania napisał:

Nie mogę znaleźć odpowiedniego ustawienia, a nie wierzę że w programie wyższej generacji tego nie ma.

Nexo czy nexo PRO nie jest "wyższą" generacją programu tylko "nowszą", a jak wiemy z wielu obszarów życia "nowe" wcale nie oznacza "lepsze", co do samych programów to ciągle jest wiele funkcjonalności w GT, których nexo nie posiada, ale oczywiście liczymy, że zostaną uzupełnione i rozbudowane tak, aby było "lepsze" niż w GT. Sobie i nam wszystkim tego życzę :)

Edytowane przez Daniel Kozłowski
  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...