Skocz do zawartości

nazwy produktów w różnych kolorach

Polecane posty

9 minut temu, Marcin Zborowski napisał:

Czerwone. Cena poniżej kosztów. 

Dziękuję za odpowiedź. Dopiero się uczę subiekta.

Jeżeli dobrze rozumiem to cena w zamówieniu jest niższa niż cena zakupu towaru i wtedy jest na czerwono. Tak?
Zrobiłem próbne przyjęcie towaru na magazyn poprzez przychód wewnętrzny. Wszystkie produkty które dodałem są z ceną 0,00 netto.

Natomiast zamówienie od klienta mam z ceną 0,01 netto. Więc chyba nie powinno się świecić na czerwono?

 

Link to postu

Dzień dobry,
proszę sprawdzić w kartotece danego towaru w kalkulacji cen, jaka jest cena kartotekowa. Prawdopodobnie jest wyższa od ceny na fakturze sprzedaży. Dodatkowo program może oznaczać towary na czerwono jeżeli są sprzedawane poniżej minimalnej marży - to z kolei można sprawdzić w Parametrach Subiekta na zakładce Rabaty.

  • Dziękuję 1
Link to postu
W dniu 23.08.2022 o 11:32, Kamil Goleń napisał:

 Prawdopodobnie jest wyższa od ceny na fakturze sprzedaży. Dodatkowo program może oznaczać towary na czerwono jeżeli są sprzedawane poniżej minimalnej marży - to z kolei można sprawdzić w Parametrach Subiekta na zakładce Rabaty.

Dziękuję za odpowiedź. Cena zakupu jest niższa niż cena sprzedaży. Czy te Rabaty to mamy w  Widok > Administracja > Parametry ?
Szukam tych rabatów i nie mogę się doszukać

Link to postu
6 minut temu, Sylwester Kalinowski napisał:

Myślałem że mam szukać jak poniżej

Dokładnie tak.

 

6 minut temu, Sylwester Kalinowski napisał:

A jak mam wywołać okienko "Parametry Subiekta" Gdzie mam wejść by mogło ukazać się okienko "Parametry Subiekta"?

Na liście którą sam Pan pokazał na zrzucie ekranu należy odszukać pozycję / wiersz o wskazanej nazwie "Parametry Subiekta" i dwa razy kliknąć na tej myszką.

 

9 minut temu, Sylwester Kalinowski napisał:

Dziękuję za pomoc :)

Polecam rozważyć szkolenie z podstaw obsługi programu, w tym z poruszania się po interfejsie użytkownika, będzie dużo, dużo łatwiej i przyjemniej korzystać z programu.

 

  • Dziękuję 2
Link to postu

Dziękuję. Wreszcze dotarłem tam gdzie powinieniem :)

 

48 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Polecam rozważyć szkolenie z podstaw obsługi programu, w tym z poruszania się po interfejsie użytkownika, będzie dużo, dużo łatwiej i przyjemniej korzystać z programu.

Zdecydowanie ma Pan rację. Dużo czytam instukcji stworzonych przez insert. Dodatkowo pomyślałem że skoro jest forum to może są ludzie którzy czerpią satysfakcję z pomocy innym więc czemu nie dać im satysfakcji? :D

  • Lubię to 1
Link to postu
18 godzin temu, Sylwester Kalinowski napisał:

Dziękuję. Wreszcze dotarłem tam gdzie powinieniem :)

 

Zdecydowanie ma Pan rację. Dużo czytam instukcji stworzonych przez insert. Dodatkowo pomyślałem że skoro jest forum to może są ludzie którzy czerpią satysfakcję z pomocy innym więc czemu nie dać im satysfakcji? :D

Bezpieczniej i taniej jest im dać zarobić

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...