Skocz do zawartości

Zestawienie z terminami ważności

Polecane posty

Witam serdecznie.

Sprzedajemy produkty które mają terminy ważności.

Chcielibyśmy mieć jakieś zestawienie w którym oprócz ilości danego asortymentu na stanie byłyby też terminy ważności tego asortymentu.

 

Dziś rozmawiając z insertem na pomocy telefonicznej uzyskałem informację że jedyną opcją jest wchodzenie w każdy produkt i sprawdzanie ile mamy produktów z jakim terminem ważności.

Być może i jest to opcja ale jak ma się kilkaset produktów to nie sposób klikać cały dzień by sprawdzić czy jakiś towar niedługo ulegnie zepsuciu

Doradzono mi by poszukać jakiś dodatków do subiekta które by mój problem rozwiązało. Czy ktoś z Państwa może zna odpowiedź co można zrobić z tym fantem?

 

Edycja: tak na szybko znalazłem taki dodatek: https://netsetup.pl/?terminy-waznosci,115

Czy może zna ktoś coś podobnego ale tańszego?

Edytowane przez Sylwester Kalinowski
Link to postu
W dniu 6.09.2022 o 16:26, Sylwester Kalinowski napisał:

Czy ktoś z Państwa może zna odpowiedź co można zrobić z tym fantem?

Może to być zaskoczeniem, ale moja praca polega na odpowiadaniu na takie pytania / rozwiązywaniu takich problemów / zaspokajaniu takich potrzeb ;)

--

W dniu 6.09.2022 o 16:26, Sylwester Kalinowski napisał:

Czy może zna ktoś coś podobnego ale tańszego?

W dniu 6.09.2022 o 16:26, Sylwester Kalinowski napisał:

Chcielibyśmy mieć jakieś zestawienie w którym oprócz ilości danego asortymentu na stanie byłyby też terminy ważności tego asortymentu.

My na taką potrzebę dokładnie oferujemy zestawienia (różne warianty według potrzeb), bazuje ono na wbudowanym zestawieniu remanent na dzień dowolny, kosztowo jest tańsze niż wskazane rozwiązanie.

 

W przypadku zainteresowania zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...