Skocz do zawartości

Nowe etykiety InPost od 7.10


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Konrad L,

Polecane posty

W dniu 25.01.2023 o 15:03, Anna Smolarska napisał:

Wracam z podkulonym ogonem. Miałaś absolutną rację. Ten sezon nas pokonał (pierwszy raz). Siedzę i robię to, co sugerowałaś 🙂 Rezerwacja po zamówieniach sklep/allegro już wdrożona. Harmonogram zadań działa. Aktualizacja stanów "dostępny" już działa, teraz rozbijam wszystko na wzory w połączeniu z częściowymi remanentami. Aukcje (te już rozbite) już się same zamykają/wznawiają, towary w sklepie aktualizują (zamykają lub umożliwiają zakup). Nawet przewalczyłam kontrolę stanów poszczególnych cech towaru, by w sklepie nie mieć wszystkich 1:1, bo wyjdzie strasznie dużo pozycji (rozmiar jest do wyboru). Tak więc twoje rady zostały mi w głowie i teraz je wdrażam. Jakoś do wakacji mi zejdzie 😄 Dziękuję 🙂

Bardzo się cieszę, że również u Was sprawdził się nasz system pracy :) 👍

Współczuję teraz pracy, żeby to wszystko poukładać.

Nam trochę zajęło, żeby to porozbijać i zrobić tak żeby było dobrze :(

  • Dziękuję 1
Link to postu

Najgorszy jest okres przejściowy, gdzie nie wiesz, którym towarom masz pilnować stanów, a które same się pilnują 😄 Człowiek przywyka do dobrego błyskawicznie i strasznie uwiera ciągłe pilnowanie tego, co jeszcze nie doczekało się przeróbki. Kiedyś myślałam, że to przerost formy nad treścią, ale jak się dochodzi do pewnej ilości, to zaczyna cię to przerastać. U mnie stało się to przy 1500 aukcjach dopiero i wyjątkowo ekstremalnym sezonie przedświątecznym, więc przynajmniej pamięć sobie poćwiczyłam przez tyle lat 😄 No i oddaję kontrolę automatom (ciągle sprawdzam, czy zadziałały 😄 )

Edytowane przez Anna Smolarska
Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Można posłużyć się dodatkowymi atrybutami jak cechy czy grupy, aby oddzielić nowe od starego :).

Ogarnę, dziękuję za radę 🙂 Nowe towary mają inne kody nawiązujące do kodów producentów, łatwo rozpoznać. Ogarniałam taką ilość tyle lat tylko w głowie, to teraz dochodzi tylko pamiętanie "a nie, nie muszę sprawdzać, czy jeszcze mam, bo to po nowemu" 🙂 Sezon się kończy, więc sprzedaż nie zmusza do nieustannej kontroli stanów i codziennych zamówień. Przemęczę się ten miesiąc, dwa. Już 20% asortymentu przerobione w 14 dni, a luty to dla nas od lat "wakacje", więc będzie kupa czasu i się podgoni. 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...