Skocz do zawartości

WzA Nazwa firmy nadawcy za długa

Polecane posty

Witam!

 

Mam problem z konfiguracją Allegro One Box. Teoretycznie mam wszystko ustawione. Wyskakuje mi cały czas błąd :

 

Nazwa firmy nadawcy jest za długa. Zmień lub dodaj adres w Książce adresowej Wysyłam z Allegro.
Od razu uprzedzę pytania, w allegro w WzA w książce adresowej mam zmienioną nazwę na krótszą. Z pod samego allegro wszystko działa. Tak jak by sello nie umiało zaciągnąć nazwy z książki adresowej. Proszę o pomoc.
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Niestety Allegro nie udostępnia takiego poradnika, bo to też zależy od kuriera końcowego. Kilka przykładów konfiguracji usług w WzA można znaleźć na forum, natomiast jeśli zdarzają się błędy zwracane przez Allegro to proszę je podsyłać (pełne informacje, wyciągnięte z raportu), wtedy pomożemy i wskażemy konkretne pole i rozwiązanie problemu. Bywa, że treść błędu zwracana z Allegro jest myląca i dopiero po kontakcie z Allegro i zweryfikowaniu przez nich konkretnego problemu wiadomo o co chodzi i co trzeba zmienić.

 

Link to postu
2 godziny temu, Paweł Benedik napisał:

chodzi mi bardziej w sello jak to krok po kroku ustawić, taka metodę ma w allegro dostępną (Allegro One (Punkt, Box)) i chciał bym to puszczać automatycznie z sello, ogólnie wszystko robimy ręczni i chciał bym to w końcu robić z pod sello łącznie potem z paczkomatami inpost...

Spróbuj na sello. pl znaleźć wersję, gdzie ta funkcja była opublikowana - zazwycza Bartek wrzuca tam krótki opis - znanej na ówczas - wstępnej konfiguracji.

Link to postu

Tylko tam zazwyczaj podaję opis działania nowych funkcji. W przypadku WzA jest opisany tylko sposób konfigurowania, zaś nie konkretne wartości jakie należy wpisać w pola. 

 

Sam sposób konfigurowania dostaw w Sello opisywałem niedawno na forum. Nie pamiętam w którym dokładnie wątku, ale można zajrzeć np. tutaj:

 

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...