Skocz do zawartości

Wprowadzanie użytkowników zbiorczo


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Daniel Kozłowski,

Polecane posty

Witam,

Będąc zalogowanym na rachmistrzu na jedynym z obsługiwanych podmiotów mamy w personelu dodanego "stażystę". Będąc w module słowniki w górnym menu narzędzia nie posiadamy takiej funkcji

W dniu 11.11.2022 o 22:28, Jacek Izydorczyk napisał:

Ustawianie parametrów, wydruków i słowników

 Jak dalej postąpić?

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, Beata Szczepanik napisał:

Witam, na ostatnim etapie mamy komunikat "Wybrany użytkownik nie znajduje się w bazie danych podmiotu"

Na ostatnim etapie jakiego procesu ?

 

4 godziny temu, Beata Szczepanik napisał:

Proszę o podpowiedź jak to rozwiązać?

Proszę podpowiedzieć i podać kroki do powtórzenia problemu lub przynajmniej dokładnie go opisać.

Link to postu
W dniu 11.11.2022 o 22:28, Jacek Izydorczyk napisał:

W pierwszej kolejności należy dodać użytkownika w Administracja -> Personel, a później wywołać funkcję z górnego menu Narzędzia -> Ustawianie parametrów, wydruków i słowników -> Personel.

Wywołując: Narzędzia -> Ustawianie parametrów, wydruków i słowników -> Personel -> Wybieramy użytkownika, którego chcemy dodać -> zaznaczamy wszystkie podmioty do których ma być dopisany -> Po kliknięciu "wykonaj" wyskakuje komunikat "Wybrany użytkownik nie znajduje się w bazie danych podmiotu"

Link to postu
  • Rozwiązanie
Godzinę temu, Beata Szczepanik napisał:

Wywołując: Narzędzia -> Ustawianie parametrów, wydruków i słowników -> Personel -> Wybieramy użytkownika, którego chcemy dodać -> zaznaczamy wszystkie podmioty do których ma być dopisany -> Po kliknięciu "wykonaj" wyskakuje komunikat "Wybrany użytkownik nie znajduje się w bazie danych podmiotu"

Preparując wczoraj środowisko testowe nie powtarzałem problemu, chciałem dzisiaj "na dowód" zrobić zrzut ekranu i powtórzyłem problem (programy zostały ponowne uruchomione)... Jak nazywa się użytkownik w Biurze GT i użytkownik w podmiocie, na którym występuje problem ? Jak skonfigurowała Pani w Biurze GT logowanie do podmiotów:

image.png.82a1f5aaf13b08346bda9fd4c9733fba.png  

Link to postu

W BiurzeGT mamy w personelu dodanego "Stażystę" i chcemy aby on był widoczny jako użytkownik we wszystkich obsługiwanych podmiotach

W dniu 10.11.2022 o 16:54, Beata Szczepanik napisał:

Witam, w jaki sposób można dodać użytkownika programu do wszystkich obsługiwanych podmiotów, dotychczas wykonujemy to wchodząc w każdy podmiot i dodając personel i jest to bardzo czasochłonne?

Więc użytkownik Stażysta jest tylko dodany na BiurzeGT

 

36 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Jak nazywa się użytkownik w Biurze GT i użytkownik w podmiocie,

nie ma go w podmiocie bo tam właśnie go chcemy zbiorczo przenieść, jeśli to możliwe?

Link to postu
8 godzin temu, Beata Szczepanik napisał:
9 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Jak nazywa się użytkownik w Biurze GT i użytkownik w podmiocie,

nie ma go w podmiocie bo tam właśnie go chcemy zbiorczo przenieść, jeśli to możliwe?

Chodzi o użytkownika, na którym odbywa się praca / na którym jest uruchamiany kreator kopiowania użytkowników.

 

9 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Jak skonfigurowała Pani w Biurze GT logowanie do podmiotów:

Nie odpowiedziała Pani na pytanie, gdzie odpowiedź może rozwiązać Pani problem.

 

 

 

Link to postu

Witam,

21 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Preparując wczoraj środowisko testowe nie powtarzałem problemu, chciałem dzisiaj "na dowód" zrobić zrzut ekranu i powtórzyłem problem (programy zostały ponowne uruchomione)... Jak nazywa się użytkownik w Biurze GT i użytkownik w podmiocie, na którym występuje problem ? Jak skonfigurowała Pani w Biurze GT logowanie do podmiotów:

image.png.82a1f5aaf13b08346bda9fd4c9733fba.png  

Nie było to zaznaczone,...teraz już działa :) . Dziękuje bardzo za pomoc.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...