Skocz do zawartości

Dublowanie się faktur sprzedażowych

Polecane posty

16 minut temu, Sylwia Kubik napisał:

Jak sprawić aby w danym miesiącu np. 11/2022 nie dublowały się faktury wystawiane dla klienta za jedną i tą samą usługę system nie ostrzega ,że np.mam juź jedną fakturę dla tego klienta  wystawioną na tą usługę?

W standardzie nie ma takiej opcji i, jak wdrażam programy od zeszłego stulecia to pierwszy raz ktoś spytał o takie zabezpieczenie.

Link to postu
8 minut temu, Sylwia Kubik napisał:

...w innych programach z innych firm  jest taka opcja a tak to trzeba ręcznie sprawdzać

Tak z ciekawości - proszę wymienić ze 3 takie programy i pokazać opis tej funkcjonalności (nawet jeśli jest taka funkcjonalność to mam wątpliwości, czy jest to funkcjonalność standardowa czy jednak wdrożeniowa).

 

Niezależnie od powyższego jest to zdecydowanie funkcjonalność niszowa stąd nie liczyłbym na dodanie jej przez producenta, ale można ją zrealizować wdrożeniowo, o możliwościach i szczegółach rozbudowy programów polecam porozmawiać z dostawcą programów.

 

Doraźnie można szybko sprawdzić czy pozycja dokumentu była fakturowana poprzez sprawdzenie historii cen sprzedaży. 

Link to postu
27 minut temu, Sylwia Kubik napisał:

Subiekta znam od 1996  i pracowałam na różnych wersjach i różnych programach Insertu

No to już Pani wie że takiej opcji od tych 26 lat nie było, a z mojej odpowiedzi może Pani się zorientować że nikt przez ten czas to nawet nie spytał.

Jak dla mnie świadczy to o tym, że jest to zdecydowanie niszowa potrzeba i trudno liczyć by producent się nad nią pochylił.

 

NB jak wystawię klientowi fakturę np za zmodyfikowanie wzorca wydruku, jemu się spodoba i chce żebym mu zrobił jeszcze jeden wzorzec to co?

Mam czekać z fakturą do kolejnego miesiąca?

 

Takie jednostkowe potrzeby można realizować rozwiązaniami dodatkowymi.

W przypadku Subiekta nexo PRO wydaje się to wykonalne, podejrzewam jednak że koszt takiego jednostkowego rozwiązania mógłby się okazać nieatrakcyjny.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...