Skocz do zawartości

Powielanie generowanych etykiet

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem. Z piątku mam co najmniej dwa zamówienia SMART, które mi wygenerowały 3 listy przewozowe (muszę sprawdzić całą listę, ale sprawdziłam tylko 5 takich zamówień z 300, aż boje się sprawdzać dalej). W obu przypadkach były to pojedyncze zamówienia. Oczywiście jedna etykieta kosztowała mnie 2zł za pozostałe prawdopodobnie będę musiała zapłacić po 9,99zł. Pytanie co mogło być tego powodem? 

 

Pozdrawiam,

Justyna Majka

Link to postu

Prawdopodobnie spowodowane to było opóźnieniami przy generowaniu dużej liczby przesyłek jednocześnie. Serwer potrzebuje wtedy więcej czasu na przetworzenie zlecenia, natomiast z drugiej strony Sello na wykonanie zlecenia daje serwerowi pewien czas, po którym uznaje, że serwer nie odpowiedział. Być może tutaj właśnie wystąpiła taka sytuacja i pomimo stworzenia przesyłek Sello nie czekało już na odpowiedź serwera - w związku z czym nie dowiedziało się o utworzeniu przesyłki.

Link to postu

Dzisiaj WzA Poczta wyrzuca taki błąd (ale tylko dla 2 paczek z wielu):

 

Pobieranie stanu wykonania zlecenia utworzenia przesyłki z Allegro dla paczki "7466/2022" na koncie "Sello_Rules_:)" (12345678): error.common.processing

Kod błędu: 0 

[ERROR]: error.common.processing

Na razie nic nie pomaga, nawet kasowanie z Paczek i ponowne utworzenie - ostatecznie spróbuję ręcznie przez WzA...

Link to postu
8 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Podeślij log, prześlemy go do Allegro.

Ale już problem minął. Jakiś czas wczoraj był komunikat w WzA, że jest awaria na linii allegro > poczta. I to była przyczyna.

Później błąd się zmienił na 'problem z autoryzacją', czy jakoś podobnie.

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...