Skocz do zawartości

Przeniesienie listy klientów na nowy komputer

Polecane posty

24 minuty temu, Rafał Kiędzierski napisał:

Zakupiliśmy przejscie z rachmistrz gt na nexo...

Warto dobrze wybrać dostawcę programów, takiego który pomoże przy rozpoczęciu pracy z programem (wdrożeniu) i późniejszej pracy (serwisie).

 

25 minut temu, Rafał Kiędzierski napisał:

ale nowy program chce aby był na nowym komputerze w tym celu zgodnie z Państwa sugestia zainstalowalem rachmistrz gt na nowym komputerze aby po imporcie listy klientów przenieść je na nexo.

Najwyraźniej pomylił Pan firmy/osoby - nie dostarczaliśmy Panu programów, ani nie konsultowaliśmy rozwiązania...

 

Na starym komputerze należy skonfigurować dostęp sieciowy i połączyć się do niego z nowego komputera w celu przeniesienia danych. No chyba, że chce Pan na nowym komputerze posiadać również dane GT to wtedy standardowo należy przenieść dane programów poprzez archiwum i jego odtworzenie.

Link to postu

Nie rozumie Pana odpowiedzi. Kupiłem program bezpośrednio od firmy Insert o jakim doborze firmy Pan mowi?

 

Co znaczy ze nie dostraczaliscie Panstwo oprogramowania? Jest uzytkownikiem rachmistrz gt od 8.lat. o jakiej pomylce firmy/osoby Pan.mowi?

 

Prosze o instrukcje krok po kroku w jaki sposob przeniesc dane na nowy komputer. Chce miec dane z rachmistrz gt na nowym komputerze i nastepnie przeniesc na nexo

Edytowane przez Rafał Kiędzierski
Link to postu
15 minut temu, Rafał Kiędzierski napisał:

Nie rozumie Pana odpowiedzi. Kupiłem program bezpośrednio od firmy Insert o jakim doborze firmy Pan mowi?

O tym że nie musiał Pan kupować w firmie Insert. Mógł Pan kupić tam gdzie są wdrożeniowcy/serwisanci.

 

17 minut temu, Rafał Kiędzierski napisał:

Co znaczy ze nie dostraczaliscie Panstwo oprogramowania? Jest uzytkownikiem rachmistrz gt od 8.lat. o jakiej pomylce firmy/osoby Pan.mowi?

No przecież Daniel (podobnie jak ja i wielu innych) nie jest pracownikiem firmy Insert (widzi Pan "Insert" na naszym profilu?)

Link to postu
23 minuty temu, Rafał Kiędzierski napisał:

Nie rozumie Pana odpowiedzi. Kupiłem program bezpośrednio od firmy Insert o jakim doborze firmy Pan mowi?

O takim jak napisałam, takim, który spełni Pana oczekiwania w zakresie wsparcia przy pracy z programami Insertu, a wsparcie firmy InsERT jest bardzo ograniczone - firma InsERT nie dobiera i nie dostarcza sprzętu komputerowego, nie uruchamia i utrzymuje pracy zdalnej, nie tworzy rozwiązań dodatkowych do programów, nie szkoli z podstaw obsługi programów, nie wdraża programów, nie dojeżdża do użytkowników, serwis jest ograniczony do konsultacji i planowanej z wyprzedzeniem serwisu zdalnego. Komplet usług są w stanie dostarczyć tylko firmy parnerskie.

 

23 minuty temu, Rafał Kiędzierski napisał:

Co znaczy ze nie dostraczaliscie Panstwo oprogramowania? Jest uzytkownikiem rachmistrz gt od 8.lat. o jakiej pomylce firmy/osoby Pan.mowi?

To znaczy dokładnie to, co napisałem - nie dostarczaliśmy Panu programów, najwyraźniej utożsamia mnie Pan z pracownikiem firmy InsERT, którym przecież nie jestem - jasno i wyraźnie informuje o tym mój profil na forum:

--

23 minuty temu, Rafał Kiędzierski napisał:

Prosze o instrukcje krok po kroku w jaki sposob przeniesc dane na nowy komputer. Chce miec dane z rachmistrz gt na nowym komputerze i nastepnie przeniesc na nexo

Na prawdę po 8 latach pracy z programami nie potrafi Pan wykonać kopii bezpieczeństwa i jej odtworzyć ?

 

Link do tematu e-pomocy: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/2289%2Cjak-przeniesc-dane-na-inny-komputer-w-insert-gt.html

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...