Skocz do zawartości

Inwentaryzacja- domyślna cena

Polecane posty

Dzień dobry,

mam problem tego typu, muszę zrobić inwentaryzację w rzeczywistych cenach zakupu (żadna średnia nie wchodzi w grę) z rozbiciem na dostawy w takim wypadku, widzę, że można skorzystać z Ctrl+D aby rozbić pozycję na dostawy nie mam jednak wykupionego niebieskiego PLUSA czy jest jakiś inny sposób aby ceny na Inwentaryzacji były tymi rzeczywistymi cenami zakupu?

Link to postu
9 godzin temu, Ula Kosińska napisał:

mam problem tego typu, muszę zrobić inwentaryzację w rzeczywistych cenach zakupu (żadna średnia nie wchodzi w grę) z rozbiciem na dostawy w takim wypadku

Rzeczywiście w magazynie na każdej sztuce produktu znajduje się jego cena zakupu z uwzględnieniem wszystkich korekt kosztów magazynowych ?

 

9 godzin temu, Ula Kosińska napisał:

widzę, że można skorzystać z Ctrl+D aby rozbić pozycję na dostawy nie mam jednak wykupionego niebieskiego PLUSA czy jest jakiś inny sposób aby ceny na Inwentaryzacji były tymi rzeczywistymi cenami zakupu?

Widzę, że nie spróbowała Pani skorzystać tej funkcjonalności, w innym przypadku przekonałaby się Pani, że rozdzielenie pozycji jest dostępne zawsze, gdyż zawsze mamy możliwość przyjęcia na magazyn towaru w różnych cenach, a Niebieski PLUS jest potrzebny dopiero do wykorzystania kodów dostaw.

Link to postu
23 godziny temu, Ula Kosińska napisał:

mam problem tego typu, muszę zrobić inwentaryzację w rzeczywistych cenach zakupu (żadna średnia nie wchodzi w grę) z rozbiciem na dostawy w takim wypadku

Zanim dojdziemy do rozwiązania problemu, proponuję ustalić co w ogóle chce Pani zrobić:

  • Inwentaryzację, czyli spis z natury z korektą stanu?
  • Remanent, czyli raport ilościowo-wartościowy dot. stanu magazynowego?

Bo jeśli to pierwsze to faktycznie bez plusa nie pójdzie, ale jestem na 95% przekonany że potrzebuje Pani tego drugiego, a to jest w standardzie, ale nie w module Inwentaryzacja, a w postaci zestawień "Remanent (...)"

Edytowane przez Andrzej Kubik
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...