Skocz do zawartości

Dogranie bazy gratyfikant do innej bazy

Polecane posty

Witam

jak dograć bazę z ustawieniami gratyfikant do innej bazy

 

nasze programy nexo: subiekt Rewizor i gratyfikant pracują na jednej bazie gdzie mamy już kartotekt m.in. pracowników.

Nasza księgowość prowadzi nas w osobnym programie u siebie aktualnie przeszli tez na Gratyfikant NEXO, i tam mają ustawione wysztkie parametry stawki, urlopy umowy itp. kadrowe.

Teraz chcemy żeby księgowość pracowała bezpośrednio u nas na BAZIE

i potrzebuje DOGRAĆ przegrać ich baze z ustawieniami do naszej bazy zaznaczając ze u nas są wprowadzone juz kartoteki, co prawda puste ale są bo kazdy uzytkownikjest do przypisany do pracownika.

 

czy da się i jak połączyć te bazy.

 

Link to postu
4 minuty temu, Grzegorz Dobrzański napisał:

warto, nawet trzeba,

Czy na pewno, ile w ogóle jest pracowników ? Często się okazuje, że czas poświęcony na ręczne wprowadzenie danych jest dużo tańszy niż przygotowanie do tego dedykowanego narzędzia.

 

8 minut temu, Grzegorz Dobrzański napisał:

...tylko za ile ?

12 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

...czy warto (koszty i terminy realizacji o ile ktoś się tego podejmie).

Jeśli ktoś się podejmie takiego zlecenia, to wtedy poda swoją cenę.

Link to postu

No to ja od razu zaryzykuję stwierdzenie że aż jak ktoś zaoferuje taką usługę to, po zapoznaniu się z ceną, odpowiecie że jednak aż tak bardzo nie potrzebujecie.

Przenosiłem do Gratyfikanta nexo PRo kontrahentów, umowy i dane wdrożeniowe (niekompletne) i parę innych rzeczy (do pustej bazy, bez wypłat, absencji itd), co pozwala mi jakoś tam oszacować nakład pracy.

Strzelam że kwota będzie 4-cyfrowa (na jedynkę z lewej bym nie liczył 😉).

Szczerze mówiąc ja nie chciałbym tego robić, ale różni ludzie mają różne upodobania, wiec kto wie?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...