Skocz do zawartości

Baza z GT do Nexo


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Daniel Kozłowski,

Polecane posty

Mamy klienta, który dotychczas prowadził u siebie kadry i płace na Gratyfikant GT - aktualnie chciałby przenieść wszystko do nas (bo księgowość już mamy), z tym że my pracujemy na linii NEXO i tu się pojawił problem, gdyż nie mogę skorzystać z opcji "Importuj z GT" bo nie mam serwera z danymi u siebie. Jedyne co mogę dostać od klienta to archiwum bazy danych Gartyfikanta GT. Czy ten plik jestem w stanie wykorzystać żeby sobie wszystko zaimportować do nexo, bo wprowadzanie ręczne takiej ilości pracowników może być nierealne. 

Link to postu
  • Rozwiązanie
41 minut temu, Arkadiusz Szulc napisał:

Mamy klienta, który dotychczas prowadził u siebie kadry i płace na Gratyfikant GT - aktualnie chciałby przenieść wszystko do nas (bo księgowość już mamy), z tym że my pracujemy na linii NEXO i tu się pojawił problem, gdyż nie mogę skorzystać z opcji "Importuj z GT" bo nie mam serwera z danymi u siebie.

Ma Pan już serwer, wystarczy skorzystać z danych klienta.

 

42 minuty temu, Arkadiusz Szulc napisał:

Jedyne co mogę dostać od klienta to archiwum bazy danych Gartyfikanta GT.

To przecież wszystko co potrzebne - dane, serwer to tylko aplikacja, którą zawsze można zainstalować.

 

43 minuty temu, Arkadiusz Szulc napisał:

Czy ten plik jestem w stanie wykorzystać żeby sobie wszystko zaimportować do nexo, bo wprowadzanie ręczne takiej ilości pracowników może być nierealne. 

No oczywiście, że nie wszystko się przeniesie, zakres przenoszonych danych: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/3669%2cgratyfikant-nexo-jakie-dane-przenosza-sie-z-programu-gratyfikant-gt.html

Link to postu
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...