Skocz do zawartości

Opłata Recyklingowa.


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Szczepan Socha,

Polecane posty

Jak mogę ustawić  opłatę recyklingową tak abym po  nabiciu mogła sprawdzić ile razy nabiłam.? Chodzi mi o to że pod koniec roku chciałabym sprawdzić ile reklamówek nabiłam przez ten okres. Ile razy była nabita ta opłata . 

Mam ustawioną opłatę recyklingową jako usługę . Wychodzi do tego paragon ale dla opłaty niefiskalny i nie zapisuje mi ilości nabić.

Link to postu
48 minut temu, Wioletta Mucha napisał:

Jak mogę ustawić  opłatę recyklingową tak abym po  nabiciu mogła sprawdzić ile razy nabiłam.? Chodzi mi o to że pod koniec roku chciałabym sprawdzić ile reklamówek nabiłam przez ten okres. Ile razy była nabita ta opłata . 

Jako usługę.

 

49 minut temu, Wioletta Mucha napisał:

Mam ustawioną opłatę recyklingową jako usługę . Wychodzi do tego paragon ale dla opłaty niefiskalny...

Proszę pokazać konfigurację programu i/lub przykładowy dokument, gdyż opis sugeruje, że zrobiła Pani coś innego niż opisała.

 

52 minuty temu, Wioletta Mucha napisał:

...i nie zapisuje mi ilości nabić.

Również proszę pokazać problem. 

Link to postu
9 minut temu, Wioletta Mucha napisał:

A gdzie się sprawdza ilość nabić usługi?

Ilość sprzedanych (trzymajmy się nazewnictwa, to ułatwia) można sprawdzić w zestawieniach.

Np. "Sprzedaż wg asortymentu".

Można też wywołać informator towaru (Ctrl-I na liście towarów) i tam zajrzeć na zakładkę "sprzedaż"

Link to postu
  • Rozwiązanie
W dniu 28.01.2023 o 14:36, Wioletta Mucha napisał:

Jak mogę ustawić  opłatę recyklingową tak abym po  nabiciu mogła sprawdzić ile razy nabiłam.? Chodzi mi o to że pod koniec roku chciałabym sprawdzić ile reklamówek nabiłam przez ten okres. Ile razy była nabita ta opłata . 

Mam ustawioną opłatę recyklingową jako usługę . Wychodzi do tego paragon ale dla opłaty niefiskalny i nie zapisuje mi ilości nabić.

Ja sprawdzam w informatorze (Ctrl + i) lub prawy klawisz myszy -> informator.

Z tego co mi wiadomo zestawienie i opłatę trzeba robić co kwartał. Do tego roczne zestawienie ile reklamówek było zakupionych i sprzedanych.

Ja nabijam to jako towar z 23% VAT - z tego co czytałem tak jest prawidłowo (chyba, że coś międzyczasie się zmieniło).

Link to postu
W dniu 1.02.2023 o 16:29, Wioletta Mucha napisał:

A gdzie się sprawdza ilość nabić usługi? Nabiliśmy kilka reklamówek z Usługą i nie ma nigdzie informacji o ilości nabić.

Wszędzie tam, gdzie sprawdza się ilość sprzedanych towarów, poda warunkiem, że korzysta się z "usług" a nie "usług jednorazowych".

 

--

W dniu 1.02.2023 o 16:29, Wioletta Mucha napisał:

Wcześniej mieliśmy ustawione jako Opłata.

W dniu 28.01.2023 o 14:36, Wioletta Mucha napisał:

Mam ustawioną opłatę recyklingową jako usługę .

;)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...