Skocz do zawartości

informacja od Sello o braku towaru w Subiekcie

Polecane posty

jeśli produkt na aukcji jest połączony z subiektem i związku z tym sprzedam ostatnią sztukę jaka jest na stanie w subiekcie to czy automatycznie wyłączy mi się aukcja czy tez dostane jakąś informacją z sello?

 

Słyszałem że żadnej nawet informacji od Sello nie dostane!

 

dla mnie jest to dziwne.

Wystawiam 10szt danego produktu który mam na stanie w Subiekcie i wyjeżdżam na URLOP. Po urlopie sprawdzam sprzedaż i co się okazuję, że kolega w sklepie stacjonarnym w czasie mojego urlopu sprzedał kilka produktów które miałem wystawione na allegro a ja nie mam co wysłać. BEZSENSU.

Nie ma na to jakiegoś lekarstwa?

Link to postu

Sello nie modyfikuje w tej chwili aukcji wystawionych na Allegro. Ewentualną informację o stanie "ujemnym" moglibyśmy umieścić gdzieś (gdzie?) w Sello - prosimy o sugestie.

 

Ja to wiedzę w module aukcje jako dodatkową funkcję np. sprawdź dostępność towaru, analiza taka wyrzucała by w nowym oknie listę towarów, aukcji, których ilość nie jest wystarczająca do sfinalizowania transakcji w przypadku sprzedaży wszystkich przedmiotów na aukcji.

(mile widziana korekta bezpośrednio przez webAPI)

Link to postu

Popieram;)

Jeszcze lepszy byłby jakis komunikat wyskakujacy;)

Budzisz sie rano a tu po oczach uderza brak 1 rzeczy ;) ihihi

Niestety śmieszne, ale dla nas bardzo ważne, bo klient ma czasem ciężko zrozumieć, że człowiek jest tylko człowiekiem a w magazynach czasem też coś podbiorą krasnoludki;)

Link to postu

jeśli chodzi o mnie gdzie nie tylko sprzedaż odbywa się w allegro...

To jest to BARDZO WAŻNY TEMAT gdzie aukcja się sama wyłącza w przypadku niskiej ilości magazynowej.

Kiedy będę latem na urlopie to chciałbym odpoczywać a nie codziennie sprawdzać czy koledzy z firmy czasami mi czegoś nie sprzedali co miałem w allegro.

Tak jak kolega wcześniej powiedział- klientom jest ciężko wytłumaczyć że akurat czegoś nie mamy na stanie. Ludzie nie mają pojęcia o handlu.

POZDRAWIAM i dziękuje że nie tylko mi brakuje tej opcji ZAKOŃCZENIA AUKCJI PRZY NISKIM STANIE MAGAZYNOWYM!!!

Proszę też aby inni selowicze się też wypowiedzieli na ten temat.

POZDRAWIAM :)

ps. szczerze wybrałem program SELLO bo myślałem że jest taka opcja zakończenia AUKCJI PRZY NISKIM STANIE MAGAZYNOWYM- bardzo mi na tym zależało, ale się pomyliłem tym samym mam nadzieję że dość szybko tako opcja się pojawi. Pomoże to sprzedawcom którzy mają minimum kilkaset aukcji w allegro!!!

Link to postu

jeśli chodzi o mnie gdzie nie tylko sprzedaż odbywa się w allegro...

To jest to BARDZO WAŻNY TEMAT gdzie aukcja się sama wyłącza w przypadku niskiej ilości magazynowej.

Kiedy będę latem na urlopie to chciałbym odpoczywać a nie codziennie sprawdzać czy koledzy z firmy czasami mi czegoś nie sprzedali co miałem w allegro.

Tak jak kolega wcześniej powiedział- klientom jest ciężko wytłumaczyć że akurat czegoś nie mamy na stanie. Ludzie nie mają pojęcia o handlu.

POZDRAWIAM i dziękuje że nie tylko mi brakuje tej opcji ZAKOŃCZENIA AUKCJI PRZY NISKIM STANIE MAGAZYNOWYM!!!

Proszę też aby inni selowicze się też wypowiedzieli na ten temat.

POZDRAWIAM :)

ps. szczerze wybrałem program SELLO bo myślałem że jest taka opcja zakończenia AUKCJI PRZY NISKIM STANIE MAGAZYNOWYM- bardzo mi na tym zależało, ale się pomyliłem tym samym mam nadzieję że dość szybko tako opcja się pojawi. Pomoże to sprzedawcom którzy mają minimum kilkaset aukcji w allegro!!!

 

Oczywiście jeśli miało by być takie coś, to nie może działać z automatu dla wszystkich aukcji - musi być wybiórcze, do ustawienia przez użytkownika. Są przecież sprzedawcy, którzy kupują towar pod zamówienia z allegro. Wtedy jak najbardziej na allegro powinno być więcej przedmiotów niż w subiekcie.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

W tej chwili jest przypisana do 1.14, która powinna być za około 3 miesiące. Dokładna data będzie znana za kilka dni, bo nowe wersje planujemy po wypuszczeniu poprzedniej.

W takim razie bardzo proszę, aby to jednak znalazło się w 1.14, ponieważ uważam, że ta funkcjonalność wzbogaci/uzupełni ostatnio dodaną funkcję importu zamówień z Subiekta.  ;D

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...