Skocz do zawartości

Polecane posty

Pracuje w biurze rachunkowym, i musze powiedziec że dużym ułatwieniem byłaby możliwość wprowadzanie urlopow jednemu pracownikowi zbiorczo kilku dat.

A jak narazie nie znalazlam takiej możliwości chyba ze sie mylę. Klienci często przynoszą wnioski po zakończeniu miesiąca i czesto jest to kilka pojedyńczych dni w miesiacu. To że można wypisac zbiorczo dla kilku pracownikow jest super, a potrzeba jeszcze jednemu pracownikowi kilka pojedynczych dni. Czekam  na taka możliwość w gratyfikancie nexo. 

Link to postu

Hmmm

Funkcja zbiorczego wprowadzania urlopów powstała na początku pandemii gdy wprowadzono specjalne przepisy o przestojach.

 

Wydaje mi się, że wprowadzanie urlopów z danego miesiąca dla jednego pracownika w Gratyfikancie nexo jest bardzo komfortowe.

Otwieram moduł Ewidencji Czau Pracy - Kalendarz - wybieram pracownika

image.thumb.png.2e2a41b47f0aa3fbb0b55871687af1a0.png

 

i dalej już:

 

1. Zaznaczam myszką (lub klawiszami strzałek) jeden dzień, lub dłuższy okres

2. Naciskam Ctrl+U

3. Naciskam Ctrl+Enter

3a. Wracm do punktu 1 tyle razy ile mam osobnych urlopów

4. koniec

 

Chyba nie umiem wymyślić sposobu, który by jakoś znacząco przyspieszył ten proces.

Link to postu

Witam, 

 

Nie wiem na ile to możliwe do realizacji,  ale jako sugestia na przyszłość  przydałaby się możliwość importu absencji z pliku - na początek choćby same urlopy wypoczynkowe . Sporo firm posiada takie dane w pliku Excel, lub w odrębnym systemie do czasu pracy.

 

Tak jak zostało powiedziane w samym systemie szybciej się już raczej nie da wprowadzać, natomiast w większych firmach import z pliku byłby bardzo mile widziany.

 

pozdrawiam

Link to postu

Bez problemu takie problemy można rozwiązać za pomocą Sfery, gdyż plik Excel z różnych źródeł może mieć różną strukturę - jedne podają absencję w dniach, inne w godzinach, inne w zakresie dat, jeden identyfikuje pracownika po PESEL, a drugi po imieniu i nazwisku. Dlatego piszę się program bezpośrednio pod klienta i jego wymagania - oczywiście trzeba posiadać Gratyfikanta w wersji PRO.

Link to postu
13 minut temu, Ewa Warzecha napisał:

Myślę,  że latwiesze  byłoby wprowadzanie urlopów tak jak jest zrobione przy zbiorczych urlopach przy wielu pracowników w jednym terminie.

Na przykładzie powiedzmy 3 urlopów proszę rozpisać kroki (kliknięcia myszką, skróty klawiaturowej) według opisu Pana Jacka i swojego.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...