Skocz do zawartości

Transfer do banku/ wypłata a edycja daty operacji bankowej

Polecane posty

Mam taki problem do rozwiązania

Jest robiony transfer z kasy do banku np. 01.03.2023 jednak na rachunku bankowym zaksięguje się dopiero 04.03.2023 a 05.03.2023 pobiorę wyciąg z banku i go wczytam w homebanking

Mogę go uzgodnić z transferem jednak data operacji   w operacjach bankowych a data księgowania przelewu będzie inna co powoduje problemy w dekretacji. Schematy są ustawione na daty operacji i tak jest ok z różnych względów.. 

 

Analogicznie mam z przelewami wychodzącymi - data operacji nie jest datą księgowania operacji bankowej.

 

Podczas próby edycji operacji bankowej nie mam możliwości zmiany daty operacji na rzeczywistą. 

I tu pytania to problem jakiegoś ustawianie którego nie potrafię znaleźć czy tak już jest ? dla mnie to trochę dziwne bo w ten sposób aby mieć zgodność operacji w operacjach bankowych z tymi na koncie w banku to jest strasznie ciężko - a tak chciał bym mieć...

 

Proszę o pomoc

 

Link to postu
23 minuty temu, Krzysztof Wielgosz napisał:

Mam taki problem do rozwiązania...

Cały czas powtarzam, aby unikać problemów zamiast je tworzyć... Skoro nie jest znana data operacji bankowej to nie należy jej tworzyć, należy wprowadzić wypłatę z kasy, a uznanie na rachunku wprowadzić z wyciągu, koniec.

Link to postu
W dniu 2.03.2023 o 23:19, Daniel Kozłowski napisał:

Cały czas powtarzam, aby unikać problemów zamiast je tworzyć... Skoro nie jest znana data operacji bankowej to nie należy jej tworzyć, należy wprowadzić wypłatę z kasy, a uznanie na rachunku wprowadzić z wyciągu, koniec.

a między czasie jak łatwo i szybko sprawdzić środki w drodze do banku ? nie znając się/ nie mając dostępu do Rewizora? 

Korzystając z transferów wszystko ładnie widać w homebankingu jak i operacjach bankowych a po uzgodnieniu ładnie znika a dodatkowo jest zabezpieczenie przed edycją dokumentów jak i usunięciem.

 

Link to postu
13 godzin temu, Krzysztof Wielgosz napisał:

a między czasie jak łatwo i szybko sprawdzić środki w drodze do banku ? nie znając się/ nie mając dostępu do Rewizora? 

Proszę rozwinąć pytanie. Jak Pan robił to do tej pory ?

 

13 godzin temu, Krzysztof Wielgosz napisał:

Korzystając z transferów wszystko ładnie widać w homebankingu jak i operacjach bankowych a po uzgodnieniu ładnie znika a dodatkowo jest zabezpieczenie przed edycją dokumentów jak i usunięciem.

Proszę wybrać rozwiązanie, które dla Pana będzie najlepsze, możliwości już Pan poznał.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...