Skocz do zawartości

Polecane posty

Dziwna sytuacja. Stworzyłem w Subiekcie komplet, oznaczyłem go do synchronizacji z Sello. Wskoczył do Towarów w Sello. Następnie chciałem zmodyfikować pozycje towarowe w jednej transakcji - usunąć wszystkie i w ich miejsce wstawić ten komplet. Ku mojemu zdziwieniu Sello skojarzyło ten komplet z innym towarem, importując zdjęcia i cenę. Pomimo, że komplet w Subiekcie ma inną nazwę, to Sello z menu kontekstowego po wybraniu tej innej nazwy (nowy komplet stworzony w Subiekcie) wstawia mi nazwę innego towaru, co ciekawe nazwę tytułu aukcji z Allegro. 🙄

Link to postu
Godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Sprawdziłbym w kartotece towarów w Sello czy ten komplet nie ma jakiegoś dubla oraz jaki towar pokazuje się w Subiekcie po wybraniu funkcji pokaż towar z Subiekcie.

Nie ma dubla, zarówno w Sello jak i w Subiekcie jest po jednej sztuce tego kompletu. Po wybraniu funkcji pokaż towar wyświetla się w Subiekcie prawidłowy komplet. Dodam, że ten komplet był stworzony doraźnie na potrzeby pewnego zamówienia, nigdy przedtem nie tworzyłem kompletu o takiej nazwie i z takimi składnikami. Jest to o tyle dla mnie dziwne, aczkolwiek może coś umyka mojej uwadze. 

Edit: A, nie! Jednak był kiedyś taki towar w Sello powiązany z aukcją, bo sprawdziłem stare paczki. Ale obecnie tego towaru w Sello w kartotekach nie mam. Gdzieś chyba w bazie siedzi. Czyli - musiał zostać usunięty z Sello, a stworzenie pod nowym symbolem nowej kartoteki w Subiekcie (nie towaru, a kompletu) spowodowało, że Sello skojarzyło po TAKIEJ SAMEJ nazwie oba towary? To dziwne, bo przecież w Subiekcie ten nowy komplet ma inny symbol.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...