Skocz do zawartości

Etykieta własna - oznaczenie przesyłki

Polecane posty

Dzień dobry,

dzisiaj zacząłem testować program Sello - udało mi się powiązać konto z Allegro, przesyłki z WzA, nawet własną umowę z Pocztą Polską oraz z Subiektem - także do tego momentu jestem nawet z siebie dumny :)

 

Chciałbym jednak zapytać w jaki sposób poinformować Sello, żeby nie eksportował do WzA 2 przesyłek - ponieważ z braku czasu wygenerowałem 2 przesyłki bezpośrednio z WzA - i nie chciałbym aby przesyłki do tych zamówień nie wygenerowały się podwójnie. Na tą chwilę zaznaczyłem po prostu: "Paczka zablokowana" i widzę, że nie są one eksportowane przez "WYŚLIJ/ODBIERZ" jednak czy to na pewno jedna jedyna opcja?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Link to postu

Jeśli pisząc "przesyłki" masz na myśli "paczki" - czyli to co widnieje w sekcji PACZKI > DO WYSŁANIA to z tego miejsca możesz je po prostu usunąć DELETE - to działanie nie wpłynie na samą transakcję w Sello. Zablokowanie PACZKI przenosi tylko do kolejnej zakładki "ZABLOKOWANE" i tam też warto się nią zająć, zakładka służby raczej do tego, żeby chwilowo usunąć paczkę z sekcji DO WYSŁANIA (np. okazało się że brakło towaru) bez kasowania nr nadania i odblokować ją gdy ma być wysłana, wtedy wróci do sekcji DO WYSŁANIA.

 

Jeżeli w allegro masz kilka nr paczek do jednej wysyłki, to jeśli ich nie nadasz, nie będziesz obciążony opłatą. Jedynie może w panelu klienta (zamówienie) w allegro można by usunąć nr nie wysyłanych.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...