Skocz do zawartości

Nie można edytować dokumentu magazynowego powiązanego z dokumentem handlowym

Polecane posty

Witam,

 

Wprowadzam fakturę i cześć towaru pojechało na inny magazyn a cześć na inny - program zrobił idealnie dwa przyjecia - lecz gdy w jednym dokumencie towar jeszcze nie wszedł na magazyn nie mogę zmienic status dokumentu na odłożone przyjęcie magazynowe - jak to zrobić  by na PZ móc to zmienić

 

Zrzut ekranu 2023-03-21 o 17.26.24.png

Link to postu
7 minut temu, Patryk Kunicki napisał:

Ale to trochę zabawa dobrze by można było tą kłódę odblokować i móc zmienić status na cześć dokumentu 

Bardzo często problem ma wiele rozwiązań, Pan skupił się na swoim, nie odniósł się Pan też do mojej sugestii.

Link to postu

ja Pana rozwiązanie biorę pod uwagę ale to trochę omiijanie problemu - niż umożliwienie pracy

Dodam ze gdy wrpowadzam fv i rozdysponowuje na który magazyn gdzie towar pójdzie to robi łądnie dwie PZ ale nie mogę zrozumieć ograniczenia abym w jednym mógł odłożyć skutek a w drugim nie.. Chciałbym móc to wykonać z poziomu zakupu lecz takiej funkcjonalności nie ma - a raczej jest to ograniczenie. może zostanie przekazana moja sugestia dla twórców 

Link to postu
12 minut temu, Patryk Kunicki napisał:

ja Pana rozwiązanie biorę pod uwagę

Tylko się upewniałem, gdyż często moje odpowiedzi nie są czytane do końca.

 

12 minut temu, Patryk Kunicki napisał:

ale to trochę omiijanie problemu - niż umożliwienie pracy

To jest co najmniej dyskusyjne, kiedy trafi Pan na problemy bez obejścia to zacznie Pan doceniać obejścia ;)

 

12 minut temu, Patryk Kunicki napisał:

Dodam ze gdy wrpowadzam fv i rozdysponowuje na który magazyn gdzie towar pójdzie to robi łądnie dwie PZ ale nie mogę zrozumieć ograniczenia abym w jednym mógł odłożyć skutek a w drugim nie.. Chciałbym móc to wykonać z poziomu zakupu lecz takiej funkcjonalności nie ma - a raczej jest to ograniczenie.

Osobiście się zgadzam, GT posiada taką funkcjonalność, ale...

 

12 minut temu, Patryk Kunicki napisał:

może zostanie przekazana moja sugestia dla twórców 

Problem nie jest przekazanie / dotarcie sugestii tylko nadanie jej wysokiego priorytetu i realizacji, a nie przypominam sobie, aby wcześniej taki problem był poruszany na forum.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu

Witam,

 

Wprowadzałem dokumenty jak zostało mi polecone przez PZ i tam ustawiłem magazyny i statusy przyjecia towaru.

lecz przy wprowadzaniu FV i tak wymusza wybrać status dokumenty. Zatem to rozwiązanie nic nie daje

 

Czy da sie ustawić tak program aby można było tą kłódkę odblokować?

 

Pozdrawiam 

Link to postu

Dzień dobry,

wartość w polu Status dokumentu nie jest edytowalna, ponieważ jej wartość pobierana jest z innego dokumentu. Status automatycznie generowanych dokumentów magazynowych zależny jest od statusu Faktury. Nie ma możliwości odblokowania tego pola do edycji.

Edytowane przez Kacper Panek
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...