Skocz do zawartości

Przekłamanie w nazwie towaru.

Polecane posty

Aukcja Savic kuweta wystawiona została z innej bazy danych sello - ale z tego samego szablonu co wystawiam kamizelka trixie. Przy czym aukcja Savic na allegro pokazała się pierwszy raz. Tylko dlaczego sello dopieł do tego kamizelke?

 

Wcześniej sprzedałem towar wystawiony na allegro z sklep.home i pobrało się prawidłowo bez zdjęcia z dobrymi nazwami.

 

Magicznie to wygląda. Zaraz wrzuce pobieranie ukcji trwających może to w jakiś sposób rozwiaże problem.

Link to postu

Towar pobrany z subiekta do sello.

Przypisany do niego zostaje jakiś tam szablon.

Wystawiany na zasadzie 'wystaw z szablonu" typ domyśly.

Gotowa do wystawienia i poszło. Nie używam opcji automatycznego wznawiania.

 

Na 2 bazie sello gdzie obsługuje transakcje mam też produkty wystawiane na allegro z którymi się meiszają te z nowej bazy.

 

Nie jest to jedyny przypadek. Wykryłem kolejny taki numer. Aukcje wystawione w ten sam sposób. a zamias poidełka pokazuje sie pielucha dla psa.

 

Widzę że dotyczy to części aukcji wystawionych z nowej bazy sello. Niewiem jak dokładniej moge opisać sposób wystawienia aukcji.

Czes trwania 30dni miniaturka.

 

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Czy metadane Sello były uzupełniane ręcznie na serwisie Allegro lub opis był edytowany na serwisie?

 

Proszę o wykonanie za pomocą programu serwisowego admin.exe lub SQL Management Studio polecenia SQL:

select * from it__Item where it_id = 1738

 

Jaki towar (nazwa) zostanie wyświetlony w wynikach?

 

Drugie polecenie to:

select pd_GUID from pd__Podmiot

 

Czy wartość, która się pojawiła w wyniku ma postać wielu znaków czy puste pole, ewentualnie napis NULL?

Link to postu

Czy aukcja z pampersami była może w jakiś sposób powielana/kopiowana i tworzona z niej była aukcja z poidłem?

Podpinanie towaru działa dobrze, problem pojawia się natomiast w momencie wysyłania aukcji. Dziwny jest natomiast fakt, że podpięcie w ogóle zadziałało, bo w kodzie aukcji brakuje wymaganego parametru dotyczącego bazy danych z której aukcja się wywodzi. W tej sytuacji towar nie powinien się podpiąć.

 

Link to postu

Niewiem dlaczego nie moge edytować tekstu na forum.

 

Po wpisaniu 1 kodu do drugiej bazy danych

 

wyskakuje poidło kulkowe 600ml.

 

 

Zdjęcia to zobrazują.

 

Aukcje wystawiam z 2 róznych baz danych ale transakcje pobieram tylko na jednej?

 

Zdjęcia na serwerze pewnie też by się pozamieniały w tej sytuacji ale na szczęście mam je na 2 serwerach ftp.

Przy wykonaniu zapytania "select pd_GUID from pd__Podmiot" na 1 bazie pokazuje się ciąg znaków. Po wykonaniu zapytanie na 2 bazie nie pokazuje się nic.

 

Podpinania aukcji jeszcze nie uruchomiłem. Przed chwilą sprawdziłem czy nie dodałem czasem do aukcji z poidłami.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...