Skocz do zawartości

Automatyczne rozliczanie rozrachunków wg numeru dokumentu

Polecane posty

Dzień dobry 

 

Wprowadzam faktury do ewidencji VAT i w opisie księgowym oznaczam sposób płatności. W przypadku płatności gotówkowych mam ustalony schemat, tak aby od razu na schemacie był zapis odwrotny, czyli spłata zobowiązania i konto pomocnicze rozrachunki gotówkowe. Chciałabym aby taki rozrachunek rozliczał się automatycznie. W Rewizorze GT, było ustawienie coś takiego jak automatyczne rozliczanie rozrachunków wg transakcji. W nexo widzę, że jest wg numeru dokumentu. Niestety nie działa ta opcja. Jak ustawię wg kwoty to dokument rozlicza mi się automatycznie. Nie ukrywam, że  ustawienie wg kwoty nie do końca mi odpowiada bo mogą być faktury o tym samych kwotach. Jak ustawić parametry, aby dokument rozliczał się automatycznie z tym samym rozrachunkiem co jest na dekrecie. 

 

image.thumb.png.b50b1f160865ceda7762fce02b3a321a.png

 

 

Link to postu
  • 9 miesięcy temu...
W dniu 25.07.2023 o 09:02, Kacper Panek napisał:

Dzień dobry,

po ustawieniu (N) Numer dokumentu w polu Treść dla zapisów, które mają zostać rozliczone, Automatyczne rozliczanie rozrachunków Wg numeru dokumentu powinno zadziałać:
image.thumb.png.1054ec7fd08f7d7bb3d4a2ba35c99e2f.png

A W przypadku rozliczania ozycji Raportu kasowego nie ma pola numer dokumentu a po polu tytułem nie działa

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...