Skocz do zawartości

Błąd przy zakładaniu nowego klienta

Polecane posty

Witam,

mam problem. Program Rewizor GT samoistnie się zamyka przy zakładaniu nowego klienta (na pełnych księgach) w momencie próby skopiowania planu kont z wybranego podmiotu. Dzieje się tak od jakichś trzech tygodni. Wcześniej nie miałam z tym problemu. Nie mogę założyć nowego klienta i przenieść planu kont z innego podmiotu. Jeśli wybieram opcje "nie tworzyć planu kont" to mogę swobodnie nowego klienta utworzyć ale bez planu kont.  Nie wiem w czym może być problem. Sprawdzałam i nie mam ustawionego limitu czasowego na łączenie się z bazą danych. 

Próba ponownego otwarcia podmiotu (po tym jak zamkną się samoistnie) powoduje, że pojawia się informacja "To jest pierwsze uruchomienie Rewizora GT. Oznacza to, że na wybranym podmiocie - nie będzie możliwe uruchomienie Rachmistrza GT...." i niestety program ponowne się zamyka w momencie próby przeniesienia planu kont. Wcześniej nigdy wcześniej nic takiego się nie pojawiało. Czy ma ktoś pomysł jak to naprawić? 

Ewentualnie czy jest możliwość eksportu planu kont z innego podmiotu i zaimportowanie go do nowego podmiotu?

Link to postu
6 minut temu, Marta Nowacka napisał:

Sprawdzałam i nie mam ustawionego limitu czasowego na łączenie się z bazą danych

Tu chodzi o limit na wykonywanie poleceń a nie łączenie z bazą. To dwa różne i niezależne od siebie parametry.

Co oznacza "Nie mam ustawionego" ?

Jest "nieskończony" (0) czy w ogóle brak wpisu?

Jeśli to drugie to znaczy że limit jest i wynosi 30 sekund

 

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...