Skocz do zawartości

Program subiekt nexo, problem z uruchomieniem, zero reakcji

Polecane posty

Dobry wieczór, prawdopobonie jakas aktualizacaj Windowsa, (posiadam windows10)  z dn. 16.10.2023 r spowodowała blokade i niemożność uruchomienia Subiekta nexo . Od wrzesnia 2023r wykupiona nowa licencja, wiec zapewne i świeża aktualizacja. Prosze o pomoc, nie potrafie sprawdzić, teraz gdy program sie nie uruchamia jaka mam aktualnie wersje. Zero reakcji, czy to w trybie administratora, zero uruchomienia. 

Edytowane przez Agnieszka Kinas
literówka
Link to postu

Witam ponownie, aktualizacja programu, która weszła dziś, czyli 19.10.2023 r pomogła, także dziękuje p. Danielowi :) . Jednego nie rozumiem. Skoro wykupiłam roczna licencje, która zaczeła trwać 14.09.2023 r. to dlaczego program pokazał mi wersje 38.02. Czy to jest tak, że ta aktywna licencja tylko mi otworzyła furtkę, na aktywny program, a aktualizację powinnam przeprowadzić osobną procedura? Czy wykupując licencje, nie mam  jej zaktualizowanej, tylko sama to pobieram??  

 

Link to postu
Godzinę temu, Agnieszka Kinas napisał:

Jednego nie rozumiem. Skoro wykupiłam roczna licencje, która zaczeła trwać 14.09.2023 r. to dlaczego program pokazał mi wersje 38.02.

Bo taką miała Pani zainstalowaną.

Godzinę temu, Agnieszka Kinas napisał:

Czy to jest tak, że ta aktywna licencja tylko mi otworzyła furtkę, na aktywny program, a aktualizację powinnam przeprowadzić osobną procedura? Czy wykupując licencje, nie mam  jej zaktualizowanej, tylko sama to pobieram??  

2 x TAK

Abonament daje Pani prawa, ale nic sam nie robi.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...