Skocz do zawartości

Problem z Synchronizacja stanów asortymentu.

Polecane posty

Dzień Dobry,

Natknąłem się na problem w sello z synchronizacją stanów asortymentu. A dokładniej to brakiem jakiejkolwiek synchronizacji.

Z serwisu allegro zostały pobrane oferty internetowe. Wszystkie wraz z tekstem i zdjęciem poprawnie się zaciągnęło. 

W parametrach ofert internetowych  ustawiłem synchronizację w następujący sposób:

image.png.67ffd8d5d0f12b3762a40c7b572601c5.png

Do konkretnej oferty przypisałem asortyment z subiektu oraz nadałem ceche ofercie:

image.png.522f8c44931b3cb5de36c04764b8f083.png

Z innego tematu  na forum do doczytałem że: 
"

Automat wyliczający stany w ofercie uruchamiany jest po zmianie stanu bądź dostępnych (zależnie od wyboru). W najbliższej wersji mamy przewidziane dodanie mechanizmu umożliwiającego ręczne wyzwolenie takiej synchronizacji, której można właśnie użyć w momencie włączenia automatów a zanim nastąpi jakikolwiek ruch na magazynie lub zmiana w towarze.

"

Dla testów wrzuciłem RW na dany towar i nie zauważyłem żadnej synchronizacji. Nie było też żadnych zmian do wysłania do serwisu.

Jeszcze mam pytanie ogólne do ofert internetowych - jaki magazyn jest brany pod uwagę do synchronizacji stanów i gdzie można ewentualnie te ustawienie zmienić?

5 godzin temu, Bartłomiej Warchoł napisał:

Dla testów wrzuciłem RW na dany towar i nie zauważyłem żadnej synchronizacji. Nie było też żadnych zmian do wysłania do serwisu.

Z opisu wynika, że zostało zrobione wszystko co potrzeba. Rozumiem, że na dolnej zakładce ZMIANY W OFERCIE nie pojawiła się żadna zmiana ilości sztuk a zarazem nie jest ona akurat równa temu co jest w serwisie?

5 godzin temu, Bartłomiej Warchoł napisał:

Jeszcze mam pytanie ogólne do ofert internetowych - jaki magazyn jest brany pod uwagę do synchronizacji stanów i gdzie można ewentualnie te ustawienie zmienić?

Aktualnie jest brana pod uwaga suma stanów ze wszystkich magazynów. Możliwość ustawiania magazynów dla kont i ofert mamy w planach.

4 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Z opisu wynika, że zostało zrobione wszystko co potrzeba. Rozumiem, że na dolnej zakładce ZMIANY W OFERCIE nie pojawiła się żadna zmiana ilości sztuk a zarazem nie jest ona akurat równa temu co jest w serwisie?

Dokladnie tak. Stany się nie zgadzają z tym co widać na ofercie i w zakładce zmiany na ofercie nie jest nic widoczne. a 

Prosiłbym o podesłanie zrzutu ekranu z widoku modułu cech ofert internetowych. Może są dwie cechy o takiej samej nazwie? Prosiłbym również o zrzut ekranu z widoku modułu automatyzacji, możliwe że automat "Synchronizacja ofert internetowych ze stanami magazynowymi" jest nieaktywny.

Edytowane przez Jakub Kardela