Skocz do zawartości

Nie można usunąc towaru używanego w aukcjach

Polecane posty

Witam

Kolejny problem:W subiekcie odznaczone pole :wystaw do serwisu aukcyjnego, Sello nie powinno widzieć towaru wogóle jako do wystawienia a widzi. W żaden sposób nie mogę usunąć towaru z Sello. Zaznaczam iż Towar ten nie jest wystawiony na żadnej z aukcji. Wcześniej jak najbardziej byłale info takie jak w temacie jest mylące.

 

Jak sobie z tym poradzić??

Link to postu

Witam

Kolejny problem:W subiekcie odznaczone pole :wystaw do serwisu aukcyjnego, Sello nie powinno widzieć towaru wogóle jako do wystawienia a widzi.

 

Nie. Odznaczenie tego znacznika spowoduje jedynie,że towar nie będzie się synchronizował.

 

W żaden sposób nie mogę usunąć towaru z Sello. Zaznaczam iż Towar ten nie jest wystawiony na żadnej z aukcji. Wcześniej jak najbardziej byłale info takie jak w temacie jest mylące.

 

Jak sobie z tym poradzić??

 

Towaru nie można usunąć jeśli uczestniczy w aukcji, znajduje się w transakcji lub w paczce.

 

Link to postu

OK. Rozumiem.

To w takim razie jak zrobic porządzek? Mam utworzone grupy, ale nie wszystkie towary z grupy interesuja mnie aby wystawiac. Wymyslilem sobie ze w takim razie przy kazdym przyjeciu towaru nalezy zadecydowac czy towar ma trafic do sello poprzez zaznaczenie "do serwisu aukcyjnego". Mam rozumiec ze tak pojdzie do Sello? przeciez zrobi sie wielki syf. Jak to zrobic?? Zwlaszcza iz dodalem pare grup i poprzenosilem towaryw Subiekcie dla wiekszego porzadku, czego Sello nadal nie zrobilo i towary nadala wisza w Sello w grupie, w ktorej danych towarow juz nie ma. Jak rozwiazac ten problem? Ty bardziej ze nie moge ich usunac z Sello bo sa transakcje

Link to postu

Nie rozumiem za bardzo w czym zrobi się syf. W Sello towary powiązane muszą zostać, nieużywane można usunąć. Towary w Sello można również przydzielić do grup i filtrować po tych grupach. Te pobrane z Subiekta automatycznie lądują w grupach takich samych, jakie są w Subiekcie.

Towary wiszą w starych grupach zapewne z powodu wyłączenia znacznika "do serwisu aukcyjnego" w Subiekcie, co powoduje, że Sello takich towarów już nie synchronizuje.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...